2737
2734

بچه ها من چند روزه درگیر دوا و دکتر و اینچیزا بودم از درسام دور شدم.

میخوام دوباره شروع کنم انگیزه میخوام.

همش امروز و فردا میکنم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

امشب زود بخواب قبل خواب مقدمات یه صبحانه خوشمزه رو اماده کن فردا اول دوش بگیر بعد صبحانه بعد بشین بخون

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امشب زود بخواب قبل خواب مقدمات یه صبحانه خوشمزه رو اماده کن فردا اول دوش بگیر بعد صبحانه بعد بشین بخ ...

خوب بود ممنون😘

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2738
من که خیلی خرخون بودم کنکور و با رتبه سه رقمی قبول شدم 😃 ولی اجازه ندادن برم دانشگاه😭

آفرین چه عالی👏👏👏

حیف که نرفتی!

عیب نداره شاید قسمت نبوده

منم صبح یکم پکر بودم نشستم با خودم فکر کردم نزدیک ی ساعت بعد با انگیزه رفتم سراغ درس اینجوری که میش ...

اینم خوبه ممنون

شما داخل پیام هاتون احساس  میکنم یه انرژی خاصی هست آدم آٰرامش میگیره کلا    

فکر کنم تاثیر اینه که دانشجوی پزشکیه😂

سرسری نگیر چون بعدش پشیمون میشی به خدادرس واسه خانوم خیلی مهمه تواین دوروزمونه اونم رشته های پاپ من یکم سرسری گرفتم و بهداشت میخونم الان خیلییییی عین چیزپشیمونم کاش بیشترمیخوندم پس خوب بخون

2706