2737
2734

😐😐😐😐😐😐😐😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا که قزوینیا جمع اند یکی به من کمک کنه

پسراشون چجوری اند؟ خوبه ادم وصلت کنه باهاشون؟ خانواده هاشون چه مدلین؟

منظور خود قزوینه نه ترک قزوین

شاید خسته ای یا دلت گرفته، شایدم مشکلات زیاد شدن، ولی اگه سالمی خیلی خوشبختی، مراقب خوشبختید باش❤برای منم یه صلوات بفرست 
حالا که قزوینیا جمع اند یکی به من کمک کنه پسراشون چجوری اند؟ خوبه ادم وصلت کنه باهاشون؟ خانواده هاش ...

اصالت قروینا ترکه فارس ندارن که اونایی گه فارسی حرف میزنن خودشون دوس دارن فارسی صحبت کنن

2738
حالا که قزوینیا جمع اند یکی به من کمک کنه پسراشون چجوری اند؟ خوبه ادم وصلت کنه باهاشون؟ خانواده هاش ...

ببین من قزوینی اصیل نیستم.ما کوردیم.قزوینیا فقط به خودشون فکر می کنن.میگن بقیه مهم نیست.بسیار پول جنع کن .خسیس.اهل تجملات و مال دوست

اصالت قروینا ترکه فارس ندارن که اونایی گه فارسی حرف میزنن خودشون دوس دارن فارسی صحبت کنن

جدی میگی؟ من فکر میکردم فرق میکنه

شاید خسته ای یا دلت گرفته، شایدم مشکلات زیاد شدن، ولی اگه سالمی خیلی خوشبختی، مراقب خوشبختید باش❤برای منم یه صلوات بفرست 
ببین من قزوینی اصیل نیستم.ما کوردیم.قزوینیا فقط به خودشون فکر می کنن.میگن بقیه مهم نیست.بسیار پول جن ...

منم کوردم عزیزم، یا خدا، من کلا یه مدل دیگه فکر میکردم

2706