2733
2734
عنوان

تابستان دانش آموزان موفق

116 بازدید | 3 پست

دانش آموزان موفق در کل کسانی هستند که در زمینه تحصیلی یک قدم از دیگر افراد جلوتر هستند. به راحتی می توان نتیجه گرفت قدم اصلی پیشرفت درسی، درس خواندن در تابستان می باشد که با توجه به آمارهای موجود، تنها پنج درصد دانش آموزان تابستان خود را با درس خواندن سپری می کنند پس اگر شما نیز می خواهید جز این پنج درصد باشید در ادامه مطالب همراه ما باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تابستان دانش آموزان موفق می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

منبع: تابستان دانش آموزان موفق

🤨🤨

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

تبلیغات توسایت🤨🤨🤨ممنوعه

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کسانی که در زمینه ی تعلیم و تربیت، فعالیت میکنند و روانشناسان حتما یک چیزی میدونستند که گفتند بچه باید 3 ماه تعطیل باشه و استراحت کنه

بچه اگر تابستون هم بخواد درس بخونه، هم از درس و مشق زده میشه هم وسط سال مغزش دیگه کشش نداره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2731