2733
2739
عنوان

واااای دارم میمیرم کممک

213 بازدید | 21 پست

قرص ال دی واسه کیست برام تجویز کرده دکترم...

دیشب خوردم موقع خواب ساعت ۵ با حالت تهوع بیدار شدم و بعدشم ببخشید استفراغ...

امروزم از صبح دراز کش افتادم دارم میمیرم از حالت تهوع و سرگیجه...

حالا چیکار کنم بنظرتون؟؟

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دکتره احمقی واقعا واسه چی ال دی داده قطعش کن شروع کن روکین خوردن 

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2728

با دکترت مشورت کن عوض کنه برات

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
سلام کلا اون دارو ها حالت تهوع میاره 

سلام عزیزم....چیکار کنم بنظرت؟؟راهی هست کمتر بشه

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
چه دکتره احمقی واقعا واسه چی ال دی داده قطعش کن شروع کن روکین خوردن 

چ فرقی میکنن؟؟

2738
منم وقتی واسه کیست خوردم یکماه.یاخدا مثل جنازه میشدم حالت تهوع شدید.عزیزم چاره نیست باید صبر کنی.یا ...

دارم دیوونه میشم از صبح بخدا

[QUOTE=150679677]سلام عزیزم....چیکار کنم بنظرت؟؟راهی هست کمتر بشه[/QUOTEوالا استفاده کردم ولی استفراغ نکردم حالت تهوع  هم ۲ ساعته رفع شده ولی کاش از دکترت بپرسی بعد 

زندگی پر از فراز و نشیبه باید بجنگی تا سر بلند بشی  
2706