2737
2734
عنوان

انگار میخوان مدارس رو باز کنن😐😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 119 پست
اگ مجازی بود چرا میگن سرویس مدارس فردا برن ثبت نام کنن تو سامانه! معلومه حضوریه با این خبر

من اصفهانم و اینجا که تا به الان گفتن مجازی

موقعی که ثبت نام میکنیم آدرس سرویس و خیاطی برای فرم رو طبق معمول میدیم اما میگم عجله نکنید بگذارین ببینیم چی میشه

سرویس ها طبق قانون هر سال اعلام آمادگی میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدایی دوست داری بری😐🤦‍♀️🚶‍♀️

من اگ برم مدرسه وقت کمتریو میزارم واسه درس تا تو خونه 

چون چیزی یادت نمیگیریم مجبوریم مدت زمان زیادیو صرف یادگرفتن کنیم اونم درسایی مثل فیزیک و ریاضی ادمو بیچاره میکنن تکو تنها با معلمایی که جواب سوالتم نمیدن 

مطمئنم یا رشتت تجربی نیست یا دبیرستانی نیستی اصلا ک این حرفو میزنی 😣

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2740
هم خودم تو اخبار خودم شنیدم  هم تو خبرگزاریا دیدم دانشگاه ها  اره محازیه ولی انگار میخ ...

نه عزیزم بخشنامه شده به مدارس ...مناطق قرمز مجازیه زرد دو روز در هفته.فقط سفید میرن کامل

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
ولی واقعا من مجازی چیزی نمیفهمم ای کاش میرفتیم مدرسه

منم نمیفهمم ولی از مدرسع رفتت بهترع حوصله دانش آموزای جدید ندارم اصن 

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
بله 27 دی الحجه بازش میکنن

یعنی سه روز دیگه؟!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مجازی بدرد زیر دبیرستان میخوره فقط 

منم از دید خودم که دخترم دبستانیه میگم مجازی

چون وقتی دخترم با خودم باشه نمیتونم کامل کنترل‌ش کنم که همه چیز رو رعایت کنه و ماسک رو بر نداره و دست به صورتش نزنه

وای به اینکه تو مدرسه باشه با چندتا بچه دیگه 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706