2737
2734

لطفا یه دونه

قد بلند ، و هیکلی چهره مردونه ، چشم ابرو مشکی

بااخلاق و مهربون .

شغل و درامدش هم معمولی باشه  ،طوری نیست

😂😂😂😂😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره والا😂😂😂😂

وای  من فکر کردم داری شوخی میکنی 😯😃😂 من اولین بار شنیدم تو زندگیم 😂😂

الان یکی دیگه از کاربرا هم نوشت 😯😅😃😂😂😂 برم اونم سین جین کنم 😂😂😂😂

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

یه ادم باشخصیت و بفهم!!!یکی ک واقعا دوسم داشته باشه.نه بهش نرسیدم اون ادمی ک میخاستم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2740

یه زمانی عاشق شخصیت خسرو شکیبابی تو روزی روزگاری بودم.دلم میخواست شوهرم چاقو کش باشه و بعدش به راه راست بیاد و تا یکی نگاه چپ کرد بهم آتیشش بزنه ...

بعد عاشق شخصیت بازیگر کره ای تو سریال «مچکرم» شدم خخخخ

الان میگم خوب شد واقعا تو اون سنین ازدواج نکردم.

مردی که تو رو با تمام وجود در بر بگیره ولی شبیه مایملکش باهات برخورد نکنه مهمه .یعنی فکر نکنه تو جنس دومی و اون برتر .اینکه مرد قیافه بدون آرایش دوست داشته باشه دماغ فابریک .سینه ها طبیعی :) اینکه فیلم پوران نبینه و از اونها جوگیر شه و مرتب بخواد اونجوری رفتار کنی و اون شکلی باشه قسمت های خصوصیت و ....

اینکه تو پریودی همونقدر بخوادت ... تو بارداری هوات را چندین برابر داشته باشه ... از ابنکه تو برخی روزها نمیتونی باهاش رابطه داشته باشی به فکر خیانت نیوفته و درک کنه تو زنی نه وسیله ای برای رفع همه جوره نیازهاش.اینکه وقتی خیلی خوشحال باشه که تو خیلی خوشحالی و با ناراحتیت به تکاپو بیوفته و حلش کنه ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

قد بلند 

یکم تپل

حتماااا ریش داشته باشه(کوتاه)

مهربون باشه😌

قیافشم معمولی باشه

وضع مالیشم متوسط رو به بالا باشه

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
وای  من فکر کردم داری شوخی میکنی 😯😃😂 من اولین بار شنیدم تو زندگیم 😂😂 الان یکی دیگه از کار ...

خلاصه ش کنم

یه خرس گریزلی مرد رویاهای منه😍🥰😋😀😂😂😂😂😂😂

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
قد بلند  یکم تپل حتماااا ریش داشته باشه(کوتاه) مهربون باشه😌 قیافشم معمولی باشه وضع مالیشم ...

اینم سومی😁🤣

@sarshar0    

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
با درک و شعور  باشخصیت و خوش اخلاق  آروم و دست و دلباز  مومن ولی روشنفکر  کا ...

تمام شرایط عشق منو گفتی فقط عشق من یه مشکل و تنها مشکلش اینه که قیافه نداره و هیکل مابقی همشو داره، خانمای دیگه بگن شما بودین واقعن دلتون میومد ولش کنین طرف مقابلتون رو فقط بخاطر هیکل و قیافه؟!؟!؟؟؟!؟