2737
2734
عنوان

عکس گذاتشتن در سایت

230 بازدید | 15 پست

خانوم های محترم دقت کنید لطفا ک در قوانین نوشته ب راحتی میتونید اطلاعات شخصیتون رو بزارید پس نگران نباشید یا هی ب بقیه بگید عکستون رفت گوگل درسته گفته باید احتیاط کنید ولی نگفته میفرستیم گوگل تا ابرو وشرفتون بره

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند

😐😐😐😂😂😂😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

خواهش میکنم بقیه رو نگران نکنید اول اطلاعاتتون رو افزایش بدید

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا شما الان با این تاپیک نادرست داری راه غلط نشون میدی، بدون این که وارد نی نی سایت بشی عنوان همون تاپیک عکس دار که الان فعاله رو سرچ کن، اولین پیشنهاد گوگل همون تاپیک میاد بالا

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2738
اتفاقا شما الان با این تاپیک نادرست داری راه غلط نشون میدی، بدون این که وارد نی نی سایت بشی عنوان هم ...

قوانین سایت رو بخون 

گلم پست اول میره گوگل 😊

عزیزم تاپیک قفل کردن هم هست پاک کردن در چند ثانیه اول هم هست

احتمالا خبر ندارین چند وقت پیش یه اقایی بد که هرکی عکسشو کیذاشته اون اسکرین میگرفته بعد البوم درست میکرد و لینک میذاشت و میتونستی بری عکستو ببینی😂یعنی تو سال نود و نه هنوز نمیدونین قوانین واسه مجازی پوچههههه🙂

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
عزیزم تاپیک قفل کردن هم هست پاک کردن در چند ثانیه اول هم هست

با قفل کردن ک نمیره ولی باید دوساعت بگی تایپکم رو حذف کنین .

گاهی وقتا لازمه از اوج سقوط کنی .تا دوباره به خودت بیای و بتونی بیشتر از قبل اوج بگیری 🙃✌🏻
خوب بخون لطفا

میگن رفت گوگل به این دلیل که ممکنه طرف تو تاپیکهای قبلش درمورد جد وآبادش غیبت کرده باشه بعدتویه تاپیک دیگش عکس میزاره و عکس میره گوگل.عکسی که رفت گوگلو بزنی همه اطلاعات و اون حرفای خصوصی بالامیاد.

بعدشم چون عکسی که اینجامیدن طبیعیه:گاهی بعضیا برمیدارن و میزارن تو سایت صیغه...

شمااطلاعاتتو بالاببری بهتره

من و موناتهرانی باهم تو یه بشقاب 
قوانین سایت رو بخون 

اونا درمورد اطلاعات که موقع عضویت میدی تضمین میدن نه گذاشتن عکس در تاپیک، عزیزم خودت رو مدیون ملت نکن بعضی ها اعتماد میکنن به اطلاعات جنابعالی و مشکلات بزرگ خانوادگی ممکنه سر عکس گذاشتن پیش بیاد براشون

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...