2733
2739
عنوان

کمک.با شوهرم تو دعواییم

735 بازدید | 13 پست

سلام

خانومها

با شوهر بیشرفم تو دعوا و شکایتیم.بیشرف 4شنبه صبح از خونه بیرونم کردو  چون بچه 3ساله م خواب بود منم داد وبیداد راه انداختم.زنگ زد و گفت از شنبه برای پرستار میاد و منم حق ندارم پامو اونجا بزارم .دلم خونه واسه بچه م.فکر اینکه بیدار شده و من نبودم دیوونه میشم .همه میگن بشین تا از دادگاه برات نامه بیاد.اما نمیتونم.میگم اگه برم در در زنگ بزنم 110 ؟کلانتری اونجا هم ۱۰۰ بار اومده و می‌شناسه داستان و شکایت ما رو

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

🥺😢😢

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وا؟ ینی چی بیرونت کرد؟ مگه همچین کاری میتونن بکنن مردا؟ اینو دیگه نشنیده بودم بخدا

آره بیشرف روانیه

منم چندبار این فکر اومده سرم ک گفتم اگه بیداربشه بگه مامان وکسی جوابشو‌نده چیکارمیکنه براهمین چندین بار چمدونمو بردم گذاشتم سرجاش😭😭😭توروخدا ب بچه هاتون ظلم نکنین من تجربه کردم بدم تجربش کردم...جاتونو سفت کنین سیاست داشته باشین...منبد ازپاافتادم ولی دوساله پاشدم سرپام وبشدت پخته شدم خدایا تنهامون نذار خودت همدممون باش مازنا ودخترا ب همایتت نیازداریم یاارحم الراحمین🌼🌼🌼

برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید  
دعوا واسه چی بوده ، ک همچین جسارتی کرده ؟

کلا مشکل داریم.اما میگه بمیرم بچه بهت نمی‌دم و منم چون کسی رو ندارم خیلی سواستفاده می‌کنه.یه باز تو دادسرا یکی گفت با بزادرات برین بزننش بچه رو بردار و برو...ولی برادر ندارم

منم چندبار این فکر اومده سرم ک گفتم اگه بیداربشه بگه مامان وکسی جوابشو‌نده چیکارمیکنه براهمین چندین ...

مال من بیشرفه.کلیدامم گرفت و خودش پرتم کرد بیرون

مال من بیشرفه.کلیدامم گرفت و خودش پرتم کرد بیرون

مال من قبلا ازترسش میشست جلوی در تاخوابش میبردهمونجا ولی الان رفته رفته زندگیا سخت شده وهمه سردشدن ازهم که الان  بگم میرم میگه بسلامت والا...ولی نمیزارم این اتفاق بیوفته اونروی مرداتونو بیدارنکنین ک مثل سگ میشن بقول مامانم طرف پرزشو بفهمین کدو ورمیخوابع...بخداالانم ک الانه هممون اززندگی داریم میکشیم...بخاطر چی دعوات شد علت چی بود بگوتا بتونیم بهترراهنماییت کنیم...من یکسال ازبچع هام جدابودم...خدانیاره اون روزارو...بشین زندگیتونو بکنین توروخدا ازاین مرداهرچی بگین برمیاد...موقع خوشیشون نمیزارن حتی ادم دست ب سیاه‌وسفید بزنه موقع بدیشون میخوان سگ بشن پاچه بگیرن ازشمر بدترمیشن

برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید