2733
2734
عنوان

بی بی بعد از ۶ روز

516 بازدید | 23 پست

بعد از ۶ روز تاخیر و کلی بی بی چک منفی حتی صبح زود امروز که ننداخت  الان اینجوری شد باردارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۹ مرداد باید میشدم تا الان نشدم امروز صبح زود هاله ای انداخت که فقط خودم میدیدم الان گذاشتم اینجوری شد یه سقطم داشتم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2728
2740
چخبر عزیزم آز نرفتی

دیروز صبح دوتا بی بی مثبت شد سر اذان ظهر اینقدرخوشحال شدم و از خدا خواستم تکلیفم روشن شه همون موقع پاهام دردی گرفت و در کمال ناباوری پری اومد😭 اما وحشتناک

دیروز صبح دوتا بی بی مثبت شد سر اذان ظهر اینقدرخوشحال شدم و از خدا خواستم تکلیفم روشن شه همون موقع پ ...

چرا مثبت شد پری شدی، عزیزم نگران نباش ان شاء الله ماه آینده 

میشه برا کساییکه در انتظار نی نی هستن ی صلوات بفرستیدممنونم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد 
چرا مثبت شد پری شدی، عزیزم نگران نباش ان شاء الله ماه آینده 

چی بگم خواهر اینقدرم سنگین پری شدم باچه لخته هایی.میگن بتا رفته بالا زورش نرسیده برای رشد و اومده پایین.چقدر هزینه کردم دارو و دکتر و سونو و ...خودت که میدونی.شوهرم میگه عیب نداره این ماه.دلم نمیاد بهش بگم بعد اون سقط و این بارداری شیمیایی مگه جونی هم دارم.سردردکه نگو

چی بگم خواهر اینقدرم سنگین پری شدم باچه لخته هایی.میگن بتا رفته بالا زورش نرسیده برای رشد و اومده پا ...

آره عزیزم میدونم چی میگی حکمت خداس نارحت نباش، یک ماه ب خودت استراحت بده تا بدنت آماده شه بعد اقدام کن

میشه برا کساییکه در انتظار نی نی هستن ی صلوات بفرستیدممنونم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد 
سلام عزیزم مگه یک پسر ده ساله نداری؟ بچه تو این اوضاع برا چی می خوای

من ازدواج دوممه و اون که شاه قلبمه.اما پیشم نیست و امسال ۱۱ سالشه میره میاد اما شوهرم بچه میخواد و اونو که بچش نمیدونه.وواقعا هرچی اون بدبختم کرد این بهم ارزش داد انشاله  یروز میشه