2733
2734
عنوان

حس میکنم عقلم نمیرسه😂

123 بازدید | 11 پست

اقا من اصلا نمیفهمم کدوم لباسم الان کهنه س کدوم نو کدوم بپوشم کدوم بندازم بره جدی میگم نمیتونم تشخیص بدم 😐میشه یه تعریف از لباس کهنه به من بگین بلکه عقلم بیاد سرجاش

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لباسی ک یکم رنگش بره یا تنگ بشه یا دون دون بشه رو میندازم بره

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2731

لباس کهنه زیاد پوشیده شده رنگش رفته یا جریده😂 

لباس قدیمی  که اکثرا مجلسیه و توکمد میمونه رو نو میمونه ولی قدیمیه دیگه

لباس تازه و جدید رو تازه خریداری شده و زیاد نپوشیدی و قابل استفاده است رنگش و طرحش و همه چیش سرجاشه

لباس کهنه زیاد پوشیده شده رنگش رفته یا جریده😂  لباس قدیمی  که اکثرا مجلسیه و توکمد میمون ...

لباس مجلسی حداکثر دو سه بار پوشیده ش ..بعدرفت تو کمد از چشمات میفته

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

این کار بجز حال خوبی که بهت میده باعث میشه هر وقت بخای بپوشی بدونی کدومش بپوشی من خودم کلا دوتا لباس بیرون دارم نه اینکه نتونم بخرم تا لباس میگیرم یه دوستی میگه وای چه خوشگله دیگه نمیپوشمش بهش میدمش چون گفتید نمیدونم کدومشو بپوشم حس کردم زیاد داری ، یه قانون هست میگه وقتی از وسایلت استفاده نمیکنی انبار میشه باعث مشکل در خون میشه بیماری خونی میگیری جمله دقیقش یادم رفته ولی عین بیماری رو نوشته فقط میدونم به خون ربط داره علاوه بر این کمدت خالی بشه خدا برات پرش میکنه