2733
2734
عنوان

برخورد پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 39 پست
والله ترس چیه انگار فقط انگشت شمار میترسیم  اخه تو تاپیکای این چند روز همه اقدام به باردارین ا ...

والا ما هنوز یکیشم نیاوردیم

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دیدم گلم منم اوایل حساس بودم خواهرشوهرم چندبار طلاق گرفته پدر مادرش خیلی براش ناراحتن و حساسم&nb ...

نه عزیز من ، خواهرشوهر من هفت تا شوهر رو حرفیه و پاچه پاره ، نیاز به دل سوزوندن نداره ، محل بابای مریض خودشم نمیزاره

اون چیزی که تو میگی با اون چیزی که من میگم خیلی فرق داره

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2728
نه عزیز من ، خواهرشوهر من هفت تا شوهر رو حرفیه و پاچه پاره ، نیاز به دل سوزوندن نداره ، محل بابای مر ...

نمی دونم من که جای شما نبودم ولی این خواهر شوهر من نه که فکر کنی مظلومه نه هیشکی اندازه ایشون تو دنیا با رفتاراش دل منو نشکونده البته به زبون ادب و رعایت  می کنه مثلا ولی من دارم از دید پدر و مادر شوهرم می گم اونا حسشون به دخترشون اینجوریه دیگه منم در آینده یه موی دخترم رو به کل عروس نداشتم نمی دم😂

حلالم کنید و خدانگهدار   
نه عزیز من ، خواهرشوهر من هفت تا شوهر رو حرفیه و پاچه پاره ، نیاز به دل سوزوندن نداره ، محل بابای مر ...

از شوهراشم خودش جدا شده اونا نمی خواستن طلاق بدن

حلالم کنید و خدانگهدار   
والا...شوهرم هی میگه بیا بریم...اگه هم نریم پدرشوهرم هی متلک میگه...اما دیگه کمتر میرم 

برا من سواله یعنی یه مرد اینقدر بیکاره که بشینه فکر کنه چرابرا دخترم نیومدی،معمولا مردا تو این موارد ریز نمیشن، به نظرم وقتی یک نفر فکرش ودرکش تا همین حده شما هم ازش بیشتر از این انتظار نداشته باش و اصلا به حرفش توجه نکن،هرکسی به اندازه فهم وشخصیتش صحبت می‌کنه دوست خوبم  

2738
باید میرفتی  حداقل نرفتی باید اونا رو دعوت میکردی خونه ات نگو که نکردی

من یک ماه قبلش تنهایی رفتم شهر خواهر شوهرم که خونه ی پدر مادرم هم اونجاست، یه زنگ هم بهم نزد...بعد شما میگید من باید دعوتش می کردم؟! 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
من یک ماه قبلش تنهایی رفتم شهر خواهر شوهرم که خونه ی پدر مادرم هم اونجاست، یه زنگ هم بهم نزد...بعد ش ...

اگر اینطوره نه دیگه 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟