2733
2739

من یه دختر۱۹ساله ی افسرده هستم و بیرون از خونه هم ارایش نمیکنم ، اما دوستام تعجب میکنن ، اونا تو خونه هم لباسای خوشگل و بعضا گرون میپوشن، آرایش میکنن شده در حد یه رژ و موهاشونو همیشه لخت میکنن و...

آیدا هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دایم دستم به صورتم و انداممه ۲۰ سالمه از تو تعجب میکنم یه روز ب خودم دست نزنم از افسردگی میمرم با به خودم رسیدن سرپام 

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

موهام لخت خدایی هست 

یه روز عشق آرایش زیاد میشم میشینم کامل آرایش میکنم 

بیشتر روزا رژ و خط چشم دارم تو‌خونه 

روز اول پریود عین جنازه از گور برخواسته هستم 

از اونجایی که از لباس بدم میاد معمولا تاپ و شورتک یا دامن کوتاه با تاب بندی تنمه 

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!
2738

تو خونه راحت آرایش ک قبلا بیرون در حد یه کرم رژ بود الان هیچی

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706