2733
2739
عنوان

کار در منزل و کار اینترنتی

5466 بازدید | 24 پست

دوستان در مورد شرکت اینوتی و درآمد زایی اینترنتی هر سوالی دارید در خدمتم .

نمیگم یه شبه به درآمد چند میلیونی می رسید اما راه درآمد زایی خوبیه و به نسبت بقیه شرکت ها به نظر من معتبر تره.

البته در صورت تمایل حضوری هم می تونید کار کنید.

دوستانی هم که میخوان اطلاعات کامل بهشون داده بشه به شماره 09102886105 در تلگرام پیام ارسال کنند و یا پیامک بفرستند در اسرع وقت باهاشون تماس میگیرم.

خدایا آرامش بده به همه😍🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببینید این شرکت کاملا معتبره نه تنها در سطح داخلی بلکه در سطح بین المللی فعالیت می کنه ، قرارداد با دانشگاه های مجازی جهان اسلام داره و در صورت تمایل خودتون، براتون دوره برگزار میکنه که مدرک بین المللی هم ارائه می کنه . 

این شرکت یکسری خدمات عالی و منحصر به فرد داره که تنها همین شرکت در ایران این محصولات رو به فروش می رسونه ( پس بنابراین رقیب نداره و کار راحته)

این خدمات شامل : کارت ویزیت الکترونیکی ، کد های USSD و رزومه ساز و ... میشه 

کارت ویزیت الکترونیکی یکسری آپشن هایی داره مثلا یه صفحه سایت در اختیار مشتری میذاره ، پنل پیامکی رایگان داره ، امکان ثبت تعهدات مال وجود داره ، امکان قرعه کشی و... 

کد های USSD  هم که یک بحث مفصل داره که اینجا اصلا نمیتونم توضیح بدم.

خدمات شرکت بسیار طولانی و زیاد هستن که این ها رو باید به صورت ویس و کامل در اختیارتون بذارم اینجا هر چقدر هم بگم احتمالا متوجه اصل موضوع نخواهید شد.

خدمات کاملا منحصر به فرده و بازار فروشش داغه چون شرکت دیگه ای این محصولات رو نمیفروشه.

پنل های درآمدی متفاوت داره شما میتونید به عنوان فروشنده غیر حضوری و یا حضوری فعالیت کنید که 30 درصد پورسانت بهتون میده ، به صورت آنی و لحظه ای . 

و یا در بخش اموزش شرکت فعالیت کنید که اون هم بسیار در آمد زا هست. 

به هیچ عنوان شرکت هرمی نیست و اصلا نیازی به زیر مجموعه گیری نداره 

تمام اموزش ها از قبیل اواع فروش ، نحوه فروش ، نحوه استفاده از خدمات ، ننحوه ارتباط با مشتری و این که باید به مشتری چی بگید رو به صورت رایگان در اختیارتون میذاره.

کلی اطلاعات دیگه هست که اینجا واقعا دیگه نمیتونستم بگم . کارش واقعا حلال و درسته 

حالا کسانی که میخوان اطلاعات بیش تر داشته باشن به شماره09102886105 تلگرام پیام بدن و یا پیامک ارسال کنن. 

ببخشید توضیحات طولانی شد.

خدایا آرامش بده به همه😍🙇

باور کنید با کمی تلاش میتونید به درآمد خوب برسید ، همونطور که خیلی ها به درآمد رسیدن ، اینو هم بدونید ، هر کاری رو بخواید شروع کنید یه عده سنگ میندازن جلوی پاتون ، حالا انتخاب با شماست . من نمیتونم شما رو مجبور کنم به انجام این کار ، اما این پیشنهاد رو به شما میدم 

خدایا آرامش بده به همه😍🙇
2706