2737
2734

میخام این 2 تارو بخرم به نظرتون شبیه هم نیستن؟؟ یا به جای اولی این سومیو بخرم ک شبیه هم نشن؟؟

و اینکه بگید چه شالی به دومی میاد 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

چرا شبیهن...سومی و یکی از اون دوتا رو بگیر

خشگلن

من این سبکا رو میپسندم

قیمت؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این نظر منه شاید خودت یکی دیگرو دوست داشته باشی من میگم به جای اولی سومی و دومیو بخر خیلییییییییی خوشگلن واقعا میگم😍😍😍😍

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
چرا شبیهن...سومی و یکی از اون دوتا رو بگیر خشگلن من این سبکا رو میپسندم قیمت؟

دومی 330

اولی 270 سومی همین حدوداس

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

سومی تو جمع بیشتر به چشم میاد عزیزم

کلی بخوای نگاه کنی شبیهن هر سه گلم

یه چیزیم خواهرانه بگم گلم امضات ناخواسته گناه میکنی غیبت کردن گناهه

گلم عادی جلوش بدی گناه میکنی قشنگم

من با استاترم لطفا مخالف ریپلای نکنن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
این نظر منه شاید خودت یکی دیگرو دوست داشته باشی من میگم به جای اولی سومی و دومیو بخر خیلییییییییی خو ...

اره خودمم گفتم اخه 2 تای اولی کریستالین گفتم شبیه هم نشه  

چ زنگی با دومی خوبه؟

طوس خوبه؟ 

سومی تو جمع بیشتر به چشم میاد عزیزم کلی بخوای نگاه کنی شبیهن هر سه گلم یه چیزیم خواهرانه بگم گلم ا ...

بله شما درست میگید عزیزم   

اره خودمم گفتم اخه 2 تای اولی کریستالین گفتم شبیه هم نشه     چ زنگی با دومی خوبه؟ ...

اگه شالو میگی شال مشکی یا مشکی با خال خالای سفید هم بیشتر باهاش قشنگ میشه ولی اگه نه رنگ مانتو رو میگی رنگش خیلی قشنگه 

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
اون دومی خیلیییی نازه ولی ب نظرم ب جای اولی .سومی رو سفارش بده 

اره باید همین کارو کنم

خب چ شالی ب دومی بیشتر میاد؟؟ 

2706