2733
2734
عنوان

خیلی بده که کینه‌ایم😣😣

74 بازدید | 9 پست

زود چیزی از کسی به دل نمی‌گیرم. هر کی بدی در حقم کنه می‌بخشمش، یبار، دو‌بار، سه‌بار، چهاربار...نه‌بار، ولی دیگه بار دهمی درکار نیست. اونوقت دیگه دلم میشکنه و هیچ‌جور اون رفتار سابقم برنمی‌گرده. بدرفتاری نمی‌کنم؛ ولی دیگه مثل قبل صمیمی هم نیستم. دست و دلم نمیاد کارژ رو از ته دل برای اون شخص انجام بدم. کار رو انجام میدماااا ولی دیگه از ته دل نیس. چیکار کنم به نظرتون😓😓

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

منم همینطور ولی با این اختلاف که من تا ۹بار هم فرصت نمیدم نهایتش دو سه بار که دیگه زده میشم رفتار طرف تو ذهنم میمونه احساس بدی نسبت بهش بهم دست میده کاری رو هم بکنم مثل شما از ته دل نیست 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بازم خوبه بار دهم دیگه نمیبخشی طرفو من همون بار اول دیگه دلم باهاش صاف نمیشه 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینطور ولی با این اختلاف که من تا ۹بار هم فرصت نمیدم نهایتش دو سه بار که دیگه زده میشم رفتار طر ...

نه من خیلی به طرف فرصت میدم. هرکار و رفتار بدش رو میبخشم و ازش میگذرم. ولی یه جایی دیگه حس میکنم طرف داره به شعور و شخصیتم توهین میکنه. دلم میشکنه، ناجور هم میشکنه. هر کی هرکاری هم کنه، دلم با اون یه نفر دیگه صاف نمیشه

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2728

تو که اینجوری گفتی کینه ای نیستی که 

من نهایت دوبار فرصت بدم بعدش با قلتک از رو طرف رد میشم تو رفتارمم کاملا مشخصه وتا آخر عمرم همین طوریم بااون شخص🤨

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
بازم خوبه بار دهم دیگه نمیبخشی طرفو من همون بار اول دیگه دلم باهاش صاف نمیشه 

نه من دلم طاقت نمیاره، ولی یه جایی دیگه بهم فشار میاد، اعصابم خورد میشه. 

نه من خیلی به طرف فرصت میدم. هرکار و رفتار بدش رو میبخشم و ازش میگذرم. ولی یه جایی دیگه حس میکنم طرف ...

من فرصت نمیدم چون اگه منم کارای اونو میکردم هم قطعا نمیبخشید کلا دیگه بهش حسی نخواهم داشت به لیست سیاه زندگیم اضافه میشن

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
تو که اینجوری گفتی کینه ای نیستی که  من نهایت دوبار فرصت بدم بعدش با قلتک از رو طرف رد میشم تو ...

تازه از همین اخلاقمم بدم میاد. مامانمم مدام سرژنشم میکنه. میگه بسه، ول کن. دلتو باهاش صاف کن، ولی نمی‌تونم. از رو طرف با غلتک رد نمیشم؛ ولی دبگه از چشمم میفته. رغبت نمیکنم دستش یه لیوان اب بدم

2738
من فرصت نمیدم چون اگه منم کارای اونو میکردم هم قطعا نمیبخشید کلا دیگه بهش حسی نخواهم داشت به لیست سی ...

من این حس رو تو خودم نگه میدارم. اصلا بروز نمیدم. بدبختی اینجاس زبون هم ندارم طرفو بکوبم تا یاد بگیره درست رفتار کنه

من این حس رو تو خودم نگه میدارم. اصلا بروز نمیدم. بدبختی اینجاس زبون هم ندارم طرفو بکوبم تا یاد بگیر ...

من تا یه وقتی ساکت میشم از یه جایی به بعد دیگه میرینم به طرف