2737
2734
عنوان

اینجا فقط دل میشکنن😭😭😭

327 بازدید | 32 پست

از حرفاتون دلم میشکنه هیچ کس توی زندگی من نیس و فقط قضاااوت میکنید نمیبخشم کسایی ک تو این حالم و میان باهام اینطور حرف میزنن من فقط ازتون دعا خواستم و یکم دردودل همه انگار طلب کارن دلم شکسته میرم تنها پیش خدای خودم مشکلمو ب خودش میگم از ب مردم گفتن چیزی جز نیش و کنایه عایدم نمیشه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آفرین عزیزم. از همون اول هم باید فقط به خدا اعتماد کنی نه بنده خدا

اینجا نی نی سایته گلم. باید قوی باشی و بیای همچین جایی

نباید از دنیای مجازی انتظار بیشتر از این داشته باشی. 💚⚘

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها

منم خیلی دلم رو شکستن هیچی پشت سرم حرف میزنن همون لحظه آنلاینم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738

عزيزم خوب راهش اين نيست كه پيش گرفتي

خدا با هزار واسطه دست بنده اش را ميگيره خدا كه جادو نيست

اميدوارم مشكلتون حل بشه اما نحوه مواجه با مشكل را عوض كن تا كم كم اثرات مثبتش را ببيني 

حتما بايد از متخصص كمك بگيريد و همگي با روانشناس در تماس باشيد 

امر همكسي سوال ميكنه براي راهنمايي بهتر هست هر پزشك يا روانماوي حيطه تخصصي خودش را داره 

خود داني

آفرین عزیزم. از همون اول هم باید فقط به خدا اعتماد کنی نه بنده خدا اینجا نی نی سایته گلم. باید قوی ...

عزیزززم انشاله بچه ت جز اولین بچه های قرن جدید باشه     

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹
عزيزم خوب راهش اين نيست كه پيش گرفتي خدا با هزار واسطه دست بنده اش را ميگيره خدا كه جادو نيست اميد ...

عزیزم فکر نکن تلاش نکردم من خیلی جنگیدم هر راهی بگید رفتم هر راهی بخدا نمیشه هر راهی بگید ی دلیل میارم ک نمیشه اما اینجا نمیشه همه چیزو شرح داد ولی شرحیات خیلی بیشتر از چیزی بود ک نوشتم

2706