2737
2734
عنوان

در حدی عاشقشم که میخوام براش جون بدم،اما میخوام ترکش کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 32 پست

ایا این تایپیک واقعی است  ؟

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم وقتی که مشاور گفته نگو حتما مورد مثل شما داشته و تجربه داره که میگه نگو....  لکنت ارزش ن ...

انقدر دوستش دارم که گاهی وقتا میگم این عشق نیست،حتی وقتی کنارمه و دستاشو گرفتم بازم دلتنگشم،بعد سه سال بازم همینجور دیوونه وار دوستش دارم.

مگه مرض دارم واسه این موضوع الکی تاپیک بزنم.

مطمعن باش اکثرکسایی که ازدواج کردن هرکدوم یه مشکلی چه جسمی چه روحی داشتن اما اگه قرار باشه برن بگن که سنگ روسنگ بند نمیشه

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
مگه مرض دارم واسه این موضوع الکی تاپیک بزنم.

گاهی بعضی ها برای خنده و رفع بیکاری چنین کاری رو می کنن اما وقتی خودش نفهمیده یعنی مشکل تو قابل حله فقط تمرین کن کنار بقیه هم این رفتارو داشته باشی

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738
اونایی که لکنت دارن میفهمن چه درد لامصبیه.

خواهرم حتما بهش بو حتما بکو قبل عقد بهش بگو اون اگه واقعا دوست دلشته باشه به خاطر لکنت ترکت نمیکنه بلکه به خاطر صداقتت بیشتر عاشقت میشه اما اگه پنهون کنی بعد عقد بفهمه بد میشه

انقدر دوستش دارم که گاهی وقتا میگم این عشق نیست،حتی وقتی کنارمه و دستاشو گرفتم بازم دلتنگشم،بعد سه س ...

خ این اصلا دیگه ارزش نداره به خاطر چیزی که خوب میشه از بهترین و قشنگ ترین حس زندگی نباید گذشت بعدا حسرت شو میخوری گلم 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

رژیم غذایی گرفتی؟؟برادرمان؟

شنیدم اینم خیلی خوبه

برای لکنتی ک توی موقعیتهای مختلف بردز میکنه و دائمی نیست

مطمئن باش بعدازازدواج بهترمیشی بخاطر اون حس آرامشی ک کنار عشقت داری

الان خیلی دیره.

نگو.ی بنده خدایی بیماری صرع داشت دور از جون هممون.ب شوهرش نگفتن.بعد عقدشون جا انداختن ک تو حیاط بوده ی ادمی از بیرون اومده این ترسیده بیهوش شده سرش مونده این بیماری.الان نوه هم داره

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بهش بگو شايد با تصورات تو فرق كرد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706