2737
2739

سلام من این ماه اقدام داشتم

قرص لتروزول خورده بود درحین رابطه به شدت درد داشتم. راهی هست که زودتر از پری بفهمم با آرم یا نه؟ الان روز 23 پری هستم سیکلمم اکثرا 30 روزس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهترین راه برای باردار شدن اینکه پیگیرش نباشی وگرنه اصلا ج نمیده ..ذهن با لقا بدجور پیگیر هم هستن..ا ...

دقیقا تا بی خیالش نشدم نفهمیدم باردارم

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
ممنون

بهتره بزاری از موعدت بگذره

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2738
یعنی هیچ راهی نیست بشه فهمید. آخه این ماه نمیدونم چرا خیلی امیدوارم

حسم میگه بارداری😊❤بگذره بهتره عزیزم مطمئن تره

ایشاالله که حستون درست باشه

ان شاءالله

فقط باید صبور باشی تا بعد پریت

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2706