2733
2739
عنوان

کیا روز عقد دست پدرشوهر و مادرشوهرو بوسیدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 41 پست

بگی به موقعش میبوسم الان معنی نداره روز عقدم این کارو کنم 

بگو این کارو کنیم شبیه خودشیرینااا میشیم خودش خواست ببوسه دست مامانشو 

توام خواستی دست مامان بابای خودتو ببوس 

ولی دلیلی نداره که دست مامان بابای همو ببوسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا نبوسیدم دست کسی رو

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731

منم روز عقد دست دوتاشونو بوسیدم خودشون خوششون نیومد گفتن صورتمونو ببوس

ولی من احتراممو گذاشتم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
خجالت میکشم جلو بقیه ببوسم.

هیچ وقت جلو مادرشوهر خم نشو.من شب عروسیم موقع خداحافظی خم شدم دست مامانمو بوس کردم چون هم بابا بود هم مامان.کلی زحمتو کشید.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

من تو جشن عقدم وقتی همه فامیلا اومدن باهم برقصیم پدرشوهر مادرشوهرمم آوردن وسط یکی این دستمو گرفت یکی اون دستمو که با من برقصن منم در حین رقص دستشون رو به نوبت بوسیدم کاری نداره تو فیلمم افتاده

2738
نامزدمم همینو میگه.

به نظرم بوس کن واقعا دست پدر و مادر بوسیدن درسته خجالنی میکشی ولی یه حس عالیه منم خودم همیشه دوست داشتم دست ببوسم اما خجالتی میکشیدم و فقط رو بوسی میکردم بعدش میگفتم ای کاشک بتونم دستتون رو هم ببوسم الحمدالاه الان هم اول روبوسی میکنم بعد خم میشم دستشون میبوسم 

خجالت نکشیدی؟؟؟

نه بابا خجالت برا چی عزیزم اتفاقا خیلی کار قشنگیه

فقط روز عقد انجامش بده بعدش دیگه روبوسی کن

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
دست مادرشو چند بار بوسیدم،اما آخرین بار که بوسیدم عکس العمل نشون نداد خیلی راحت و ریلکس چاییشو برداش ...

اَ.خود ازاری داری.بی دلیل بوسیدی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706