2737
2739
عنوان

عذر خواهی کردن

182 بازدید | 11 پست

از کسی ک باهاش سر یه موضوع بی خود دعوات شده ولی کم مقصر نبودی اشتباهه؟ 

چرا من حس میکنم معذرت خواهی کردن از مردا باعث میشه پررو شن؟

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤

اگه مقصری عذر خواهی کنی بهتره

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر هر دو مقصر باشیم چی...

ببین عزیز شما عذر خواهی کن بگو درسته هردو اشتباه کردیم من عذر میخوام شاید اونم عذر خواهی کرد

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

نه اتفاقا من هر کاری میکردم اشتباه بود از شوهرم عذر خواهی میکردم اون معذرت خواهی نمیکرد همیشه هم طلب کار بود  الان انگار شده یه رفتار عادی هر کدوممون کار اشتباهی میکنیم از هم عذر خواهی میکنیم از دل هم درمیاریم 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
اگر هر دو مقصر باشیم چی...

باهم حرف بزنید درمورد مشکل.هرکس از طرف خودش و بابت اشتباهش عذرخواهی کنه و اشتباهشو قبول کنه.مثلا بگو من میدونم فلان رفتار یا کارم غلط بوده و بابتش معذرت میخوام اما از این رفتار تو دلم شکست و ناراحت شدم.خیلیم کوتاه نیا ها.ب اندازه.تا عذربخواد

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2738
👌❤❤❤❤

عذرخواهی جواب میده اکثرا..بگو من ب نوبه خودم اونجایی ک اشتباه کردم معذرت میخوام..هیچوقت کلی معذرت نخواه .فک میکنن کلا تو تمام بحث مقصری..همیشه بگو فلان حرفو زدم یا فلان موقع..یا به سهم خودم ..جزیی ک بگی اثرش بیشتره.بعد سکوت کن ک یعنی منتظرم تو هم معذرت بخوای

کاربر*دختر_تنها*