2733
2739
عنوان

وقتی خودم رو با بعضی نی نی سایتی ها مقایسه میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 60 پست

عزیزم اینجا برای زن های باردار و اقدام برای بارداریه...

بعد نکته ی دیگه ممکنهطرفداران کودک همسری با اکانت های فیک میان اینجا که رواج بدن ازدواج توی سن پایین رو که یه عده به مراد دلشون برسن و با بچه ازدواج کنن !!!

وگرنه من یکی توی فامیلامون ندیدم که دختر سن پایین شوهر بدن !

حتی قدیم تر ها دیگه ۲۳ ۲۴ساله شوهر میدادن 

الانم ۲۵ ۲۶ ۲۷ 

بالاخره باید به فرهنگ خانواده ات نگاه کنی با اون فرهنگ ازدواج کنی 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بقول اون اهنگه میگفت بعضیا تنها داراییشون پول

حالا بیشتر خانومای اینجا دارایشون همون بچه و شوهر ن تحصیلات ن پیشرفت احساس سرخوردگی احساس شکست نسبت به جامعه

ازدواج خوبه من دوتایی شدن دوست دارم اما به چه قیمتی

به قیمت اینکه از جامعه عقب بمونی

نگران نباش همه بچه میارن همه ازدواج میکنن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج خوبه اما تو مجردی ازادی بیشتری داری میتونی بیشتر پیشرفت کنی من ۲۰سالمه دوساله ازدواج کردم واقعا بیشتر از دیپلم نتونستم بخونم حتی یه باشگاه دیگه وقت نمیکنم برم کلی فکر و ذکر دارم تو این سن اصلا متاهلی چیز خاص و جالبی نیست ک بخاطرش غصه بخوری هنوز خیلی وقت داری خوشی های مجردی خیلی بیشتر از متاهلیه

2728
ازدواج خوبه اما تو مجردی ازادی بیشتری داری میتونی بیشتر پیشرفت کنی من ۲۰سالمه دوساله ازدواج کردم واق ...

بنظرم هرجوری شده ادامه بده ،مگه بچه داری؟

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من با اینک عاشق طرفمم ولی گفتم تا شش سال دیگ ک درسم تموم شه عروسی نمیکنم اونم قبول کرد

2740
موافقم

بنظرم هرجوری شده ادامه بده ،مگه بچه داری؟

بچه ندارم هنوز اما خب شرایطش دبگه ندارم البته الانم اقدامم برا حاملگی ارزوم بود درسمو ادتمه بدم ازدواج نکنم ولی خب نمیدونم چی شد چجوری مخمو زدن یهو به خودم امدم دیدم کل ارزوهام زیر پا گذاشتم امدم تو زندگی متاهلی بعضی وقتا خیلی غصه میخورم شادی و خوشحالی ک مجردی داشتم الان ندارم البته شوهرمم خیلی عالیه زندگی خوبی دارم ولی بازم مجردی یه چیز دیگست

شک نکن خواستگار داری مامان بابات زیرپوستی رد میکنن من خودمم بعد از 20 فهمیدم کیا ازم خواستگاری کردن اونا رد کردن نی نی سایت رو ول کن بقیه تاپیک هاشونم رو میبینی 20 سالش هس داره طلاق میگیره؟! مگه به زود اذزواج کردنه برو زندگیتو بکن دنبال هدف هات باش لذت ببر از مجردین وقتی حس کردی تمام لذت های تنهایی رو ک میتونستی انجام دادي و آمادگی واس تشکیل خانواده دادی بیا ازدواج کن الان ازدواج کنی میشی یه مادر نمونه زن خوب واس شوهر خلاصه میشی تو بقیه ولی خودت آدم مستقلی برو دنبال آرزوهای خودت مثلا بشی مامان مهندس نمونه 

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
من ۳۰ سالمه مجردم    میام اینجا فک میکنم دیگه تماااام از سن ازدواج که هیچی از سن باروری ام ...

دوست من 38 سالش تازه حامله شده اولین بچه اش👍

ایشون درسشو خوند شاغل شد تو سغلشم خیلی آدم موفقی شد تو 34 سالگی ازدواج کرد15 سال کار کرد خودشو بازخرید کرد بازنشسته شد چندسال بچه دار نشدن  الان نشسته با حوصله بچه اشو بزرگ کنه واس خودش شرکتم زده! 

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2706