2737
2739
ارتفاع خونه از یک و نیم بیشتر نیست؟! ارتفاع خونه از یک و نیم بیشتر&nbs ...

ببخشید الان دقت کردم دیدم من عددو اشتباه گفتم 😂😂😂منظورم همون سه و نیم بود🤣🤣🤣

گفتم یک و نیم 

ولی اکثرا عددی ک کوچکتر باشه میشه عرض حالا آدم با توجه به عکسم قشنگ واضح مشخص میشه دیگه

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇
خونه ما ارتفاعش سه متره شایدم بیشتر  عرض پارچه پرده ای هم معمولا سه  متر یا دو متر و هشتا ...

آره حق داری من اشتباه گفتم عددو چون کمد دیواری میزدیم ارتفاع سه و نیم بود من اشتباهی گفتم یک و نیم

بعد با خودم گفتم من خودم قدم از یک و نیم بیشتره🤣🤣🤣🤣😂😂😂

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ولی چهار طبقست.بافتش یکم قدیمیه.واسه زمان قرقره میرزا.کابینتاش فلزیع ولی طرح چوب

عزیزم شما حق داری من اشتباهی گفتم عددو منظورم سه ونیم بود اشتباهی گفتم یک و نیم ما خونمون سه ونیم متره ارتفاعش

ببخشید الان دقت کردم دیدم من عددو اشتباه گفتم 😂😂😂منظورم همون سه و نیم بود🤣🤣🤣 گفتم یک و نیم&nb ...

عرض و طول پرده  همون عرض و طول پنجره یا دره دیگه عرضش معمولا کمتره

ولی خب میخوان پرده بدوزن عرض پارچه میشه طول یا ارتفاع  پرده  که معمولا دو و هشتاد یا سه متره

طول پارچه   هم دو سه برابر  عرض پنجره میگیرن که چین میخوره به اندازه عرض پنجره

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2731
خانومای عزیز بلاخره این از سقف تا کف چقد میشه😁

دویست و هشتاد ارتفاعشه دیگه از سقف تا کف

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
عزیزم اندلزه این چقده

نمیدونم والا صد وچهل در  یک دهم نوشته مگه یک دهم سانتی متر هم میشه! فک کنم اشتباه زده

2738