2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاشت ناخن خیلی خوبه  فلافل فروشی خیلی خیلی در آمد داره همسایه ما شبی کمتر از 400 کار نمیکنه&nb ...

تتو بدن نظرت چیه هم سوال گرفتم گفتن 1 هفته بیشتر کلاسش نیس فوقش هم یه تومن بعدش راه میفتی نظرت چیه بنظرت میشه تو یه هفته تتو بدن یاد بگیرم یا الکی میگن

تتو بدن نظرت چیه هم سوال گرفتم گفتن 1 هفته بیشتر کلاسش نیس فوقش هم یه تومن بعدش راه میفتی نظرت چیه ب ...

تتو خوبه اپیلاسیون کاشت ناخن ومژه اینا هرکدوم به تنهایی زیاد وقت نمیگیره و درآمدم داره

خدایا شکرت
2738
تتو بدن نظرت چیه هم سوال گرفتم گفتن 1 هفته بیشتر کلاسش نیس فوقش هم یه تومن بعدش راه میفتی نظرت چیه ب ...

میتونی ولی باید استعداد داشته باشی و اولش یکم هزینه کنی بعد خیلی خوب پول در میاری من خودم کاشت ناخن انجام میدم خیلی راضیم تازه من هزینه کلاسم فقد 150 شد چند ماه پیش وسایلم رو خریدم حدود 2 تومن در اومد و هر کاشت ناخنی 200 انجام میدم لاک ژل هم 98