2737
2739
عنوان

هی تویی که بیداری :/ چ میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 564 پست
تازه تازه هم نه باردارم دو ماهه دیشب قبل خواب چیز کردیم باز دوباره لحظاتی پیش حس کردم یه نفر بغلم ...

خب حداقل بزاره راحت بخوابی بعد بیدار شدی چیز کنه باردارم که هستی منم باردارم ۱۰هفتمه اینقدر نازو قر میاما بیا و ببین حالا من سنمم بالاست پسرم ۲۰سالشه این ناخواسته شده بگو انصاف داشته باش حداقل بذار زن حامله بخوابه بعد الانم بگیر بخواب دیگه جون نموند برات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرحبابه این اراده😂😂😂تویک زن نمونه ای😉😄

دیروز صبح هم چیز کرد

ینی هنوز ۲۴ ساعت نشده ۳ بار باهم چیز کرده من حاملم نگرانم نی نیم چیزیش نشه

اصلا نمیدونم تو بارداری چه پوزیشنی مناسبه

2731
دیروز صبح هم چیز کرد ینی هنوز ۲۴ ساعت نشده ۳ بار باهم چیز کرده من حاملم نگرانم نی نیم چیزیش نشه اص ...

فکرنکنم مشکلی داشته باشه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
خیلی دختر خوبیه به خدا چیزشو میکنم کسی منو به خاطر چیز بیدار کنه 

😂😂😂😂منم اصلاحال ندارم ساعت۶صبح اخه🤕🤕

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738
میترسم بعد اینکه به دنیا بیاد و زبون باز کنه بگه مامان بازم وقت و بی وقت چیز میکنید من تو شکمت بودم ...

وای نه بابا😬😬🙊🙈چندسالته

۲۳

همسنیم😊

😂😂😂😂منم اصلاحال ندارم ساعت۶صبح اخه🤕🤕

من تا قبل از بارداری خیییلی وقتا خودم پیشنهاد میدادم

صبح ها میگفتم چیز کن تا انرژی بگیری واسه کار کردن

ظهر ها میگفتم چیز کن که خستگیت بره

شب ها میگفتم چیز کن تا راحت بخوابی  😂😂

ینی کِیف میکرداااا

اما الان ازبس بالا میارم و حالت تهوع دارم زیاد دنبال چیز کردن نیستم

2706