2733
2734
عنوان

هی تویی که بیداری :/ چ میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 564 پست
بچه شما هم دیگه بزرگه عادتش بده سر شب بخوابه  یا زیاد تو کار شما کنجکاوی نکنه 😂🙈

نمیخوابه سرشب

جدیدا هم ک تو اتاقش نمیره

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دزدووووووو موهاتو میکشماااا

الان که شمارتو هک کردم دادم فتا میفهمی ک دیگه نباید به رل دیگران دست بزنی 😠😡.

با زبون خوش میدیش یا ن ؟؟؟؟

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
نمازت قبول عزیز دل 😻 مرسی دعا کردی 😢❤ اگ بدونی چقدر محتاجم ب دعا  :(((((

ممنونم عزیز ان شاءالله که می رسی عزیزم صبور باش و توکل کن و ناامید نباش خدا بزرگه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
ای بابا خب برای شما سخته 😁 بگو بده که تا دیر وقت بیدار بمونه چند شب زود بخوابه عادت میکنه

این مدت ک کلا تو خونس تنظیم خوابش بهم ریخته

ظهرا تا ساعت دوسه میخوابه

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
2738
الان که شمارتو هک کردم دادم فتا میفهمی ک دیگه نباید به رل دیگران دست بزنی 😠😡. با زبون خوش میدیش ی ...

اول مال من بودا

از همتون شکایت میکنم میخواستم بدمش به شما

حالا که اینجور شد بچرخ تا بچرخیم 😠😠😠😠😠 یه پیژامه قشنگ پیدا کردین عاشقش شدین 

صبح زودتر بیدارش کنی و در طول روز نزاری بخوابه سر شب خوابش میبره 

مشکل اینجاست

اون منو بزور بیدار میکنه ظهر😁

2706