2733
2734
عنوان

تهدید

202 بازدید | 16 پست

سلام.

ی دوستی دارم ک باهم خیلی صمیمی بودیم همه چیز همو میدونیم الان دلخوری پیش اومده بینمون پیام داده میام به شوهرت هرکاری کردی و میگم الان ب نظرتون چیکار کنم واقعا میاد بگه؟

زندگی کن.. روزهای سخت دوام نمی آورند ولی انسان های سخت چرا ...

مجازات تهدید شلاق تا 74 ضربه یا زندان از دو ماه تا دو سال است

نذار ترستو حس کنه 😊💚 بگو چیز پنهانی از شوهرت نداری

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه ضرب المثل هست میگه پسری که دست بزن داره با پدرش مشورت نمیکنه

کسی بخواد کاری بکنه نمیاد تهدید کنه یه راست همون کارو انجام میده

تهدید میکنن بترسونن بگو بیا بگو منم پیاماتو نگه میدارم ازت شکایت میکنم

مجازات تهدید شلاق تا 74 ضربه یا زندان از دو ماه تا دو سال است نذار ترستو حس کنه 😊💚 بگو چیز ...

جواب پیاماشو اصلا ندادم ترسیدم کش پیدا کنه بدتر شه وای چیکار کنم توروخدا ی راه حل بگید

2738
جواب پیاماشو اصلا ندادم ترسیدم کش پیدا کنه بدتر شه وای چیکار کنم توروخدا ی راه حل بگید

گفتم که عزیزم

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
به شوهرت بگو که بادوستت حرفت شده که حرفاشو جدی نگیره

باید براش توضیح کامل بدم بعدش دیگه هی سوال میکنه

من داشتم از این دوستا . همینی که بالاتر گفتمو بگو

بگو قبل گفتن تو خودم همه چیزو گفتم‌ از زبون خودم میشنید بهتر بود تاوانشم پیشش دادم 😊 

اون استیکر لبخند فراموش نشه و دیگه کش نده

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706