2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ندارم ولی واقعا به دختر خواهرم از گل نازکتر نگفتیم.

نه ما نه خودشون

پدر مادر باعث میشن بقیه هم احترام کودکشونو بیشتر بگیرن😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
ندارم ولی واقعا به دختر خواهرم از گل نازکتر نگفتیم. نه ما نه خودشون پدر مادر باعث میشن بقیه هم احت ...

زن بابای شوهر من میگه!!! واقعا نمیدونم چطور به خودش احازه میده

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2738
زن بابای شوهر من میگه!!! واقعا نمیدونم چطور به خودش احازه میده

شکر تناول میکنه😁

بهتره به شوهرتون بگین کهازشون بخوان تکرار نکنن.

یا اگر شوهرتون و پدرشوهرتون مانع نمیشن،یکبار که گفت مهربونانه بگین وااای چجوری دلتون میاد اخه😍

طفلکم ناراحت میشه

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

يه بار دختر داييم به بچه فاميل گفت ناهار كوفته داريم بچه برگشت بهش گفت من حرف بدى زدم كه تو ميگى ناهار كوفت داريم؟ هممون تركيديم از خنده 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
شکر تناول میکنه😁 بهتره به شوهرتون بگین کهازشون بخوان تکرار نکنن. یا اگر شوهرتون و پدرشوهرتون مانع ...

مثلا اگه پسرم پدربزرگشو که شوهر این خانم میشه به اسم صدا کنه بهش مزگه کوفت!!

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2706