2737
2734
عنوان

گناه دختر بودن 😔

4827 بازدید | 108 پست

خانما گناه من چیه ک دختر شدم ها؟ 

شماهم با دخترتون مث کنیز رفتار میکنین و کتکش میزنین؟! 

خیلی از خانوادم متنفر شدم باورتون نمیشه چقد ازشون بدم میاد تا میبینمشون حس نفرت بهم دست میده

فقد از خدا خواستم ک آه من بگیرشون

از دیروز تا حالا هم همش باهام دعوا دارن و منم همش گریه، قلبم دیگه از درد ترکید بس ک گریه کردم،. کیه ک درکم کنه

از دیروز ، گوشیمو گرفتن تمااام عکسام،. فیلمام، اهنگای مورد علاقم و هرچی داخلش بود و پاک کردن،. سیمکارت مو شکستن 

نمی‌ذارن خواننده ی مورد علاقمو دوس داشته باشم، بابام دید عکس خواننده مورد علاقم تصویر زمینه هس خیلی عصبی شد و از عقده های چندین و چند ماهه ش و بهانه های الکی 

به حدی کتکم زد بالام ک بدنم کبود شد،. یه سبد میوه ای رو توی سرم زد ک سبده شکست، مامانمم همینطور نگاش می‌کرد، ینی یه ذره دل سوزی ندارن، خیلی سخته ک خانواده آدم با دخترا اینجوری رفتار کنن، با دخترا مث کنیز رفتار کنن ولی پسرا و جوری ازشون دفاع میکنن ک حرص آدم در میاد

من نمیخوام ننه من غریبه بازی دربیارم ولی واقعا شرایطم خیلی خیلی سخته 

شاید شما درکم نکنین ولی اوضام خیلی خرابه 

هرشب چون نخوام جلوشون گریه نکنم همش نقاشی میکشم تا بغضم از بین بره 

باورتون نمیشه چقد داره بهم سخت میگذره 

ینی من ک دیوونه شدم از دستشون،. اینقدری ک اینا منو اذیت کردن فقد خدا میدونه

همش سعی میکنم ک گریه نکنم ولی دیگه نمیتونم، شاید باور نکنین ولی همیشه دوس دارم خودکشی کنم، چند باری هم اومدم قرص بخورم ولی نتونستم 

دوس داشتم ازاین دنیا راحت شم ولی گناهه،. اگه اینکار کنم اون دنیامو خراب میکنم

دارم سعی میکنم ک یکم بیشتر صبر کنم تا ازدواج کمم ولی خداشاهده اگه من خودم دختر دار شم باهاش درست رفتار میکنم، خوردش نمیکنم، جوری بهش محبت میکنم ک به هییچ پسری احتیاج پیدا نکنه،. جوری باهاش دوست میشم ک همه ی حرفاشو به من بگه تا اینکه بخواد درد هاش رو بنویسه تا سبک شه 

قدرشو میدونم چون دختر یه نعمت بزرگ از طرف خداس

کیه ک قدر بدونه 

خانما از شما خوااااهش میکنم ک با دختراتون مث پرنسس رفتار کنین

بین دختر پسراتون فرق نذارین 

طوری قدر دختراتون بدونین ک از بی محبتی همش گریه نکنن و هیچوقت تنهاشون نذارین

لطفا مث خانواده من پسر پرست نباشین  

ازتون خواهش کردم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب عزیزم ببخشید مگه لالی جلوشون وایسا دوبار ببینن اینجوری محکم ایستادی و زبونت دو متره دیگه از این غلطا نمیکنن

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

قوی تر شو ثابت کن دختر بودن نقص نیست درس بخون موفقیتت خار به چشم ادمهای کوته فکر بشه دستت تو جیب خودت بره ایندتو بساز مستقل بشو ..بهانه دستشون نده فعلا زیر زیرکی زندگی کن تا وقتی که بتونی برای خودت کاری کنی بعدش برو زندگی بکن و اصلا فکر پدر و مادرتو نکن که چه کارایی باهات کردن ممکنه تربیت و اموزش غلط باعثش باشه تو خودتو بساز 

2738

سنگین باش باهات خوب رفتار کنن...متاسفانه دخترای امروزی واقعا شورشو دراوردن ...باید تربیت خانواده بشه...مطمین باش پدرت میخواد فرداروزی پاتو فراتر نزاری و هزار غلط دیگه کنی...

بعید میدونم فقط موضوع عکس خواننده باشه،، هیچ پدری بخاطر عکس اینکارو نمیکنه...سیمکارت رو گرفته حتما خلافهای دیگه هم ازت دیده

تو فکرمیکنی بحث دخترپسره ولی به کارهات فکرکن و درستش کن

عزیزم شما که میدونی اخلاقشون اینجوریه چرا عکس خواننده میذاری روی صفحه ی گوشیت که بهانه پیدا کنن... مجبوری پا رو دلت بذاری تا زیر دست اینا هستی... اینم بدون فقط قسمت تو این نبوده, خیلی از دخترا اینچیزارو کشیدن... انشالا شرایطت خوب بشه مستقل بشی حالا یا با یه ازدواج عالی به حق خدای بزرگ یا با پیشرفت خودت... تحمل کن... یه روزی باید پیش خدا جواب اینکاراشونو بدن...

الله مع الصابرین

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

خودکشی نکنیاااا🥰🥰 به این فکر کن که اگه قرار نبود یه مقام خوب نداشته باشی و یا تغییری تو دنیا ندی، به دنیا نمی اومدی😄😄🥰🥰🤩🤩

به این فکر کن، غصه نخور دوستم، اما خودت و خالی کن و خدای نکرده سمت گناه نرو. 

با خدا درد و دل کن.. منم همیشه باهاش درد و دل میکنم.

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است
سنگین باش باهات خوب رفتار کنن...متاسفانه دخترای امروزی واقعا شورشو دراوردن ...باید تربیت خانواده بشه ...

شما خودتو نگاه نکن که کتکت زدن تا غلط دیگه ای نکنی!!!همه مثل هم نیستن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706