2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما تو هر رشته ای که بری اگر خوب درس بخونی و مهارت کافی داسته باشی کار برات هست .کسایی بی کار میمونن که تخصص کافی رو ندارن یا پشتکار ندارن . به نظر من وکالت عالیه و همچنین حسابداری

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

به نظرم تو علوم انسانی حقوق عالیه اگه واقعا خودتون حس کنید که استعدادش رو دارین ، و البته کمی هم شعار محور و دل نازک نباشین خوبه برای این رشته

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
حقوق خو هرکی خونده بیکاره

باید زرنگ باشی. بخونی و ازمون وکالت شرکت کنی و قبول شی ک وکیل ش, اونم ی وکیل کار بلد و زبون دار. یا هم ک دفتر اسناد رسمی بزنی

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
2738
شما تو هر رشته ای که بری اگر خوب درس بخونی و مهارت کافی داسته باشی کار برات هست .کسایی بی کار میمونن ...

وکالت عالیه بله ، ولی پذیرشش سخت تر از رشته های پزشکی هست ، واقعا علاقه ، استعداد و پشتکار میخواد

باید زرنگ باشی. بخونی و ازمون وکالت شرکت کنی و قبول شی ک وکیل ش, اونم ی وکیل کار بلد و زبون دار. یا ...

دفتر اسناد رسمی سالهاست که آزمونش برگزار نمیشه ، وکالت هم بیشتر روابط بالا در محیط دادگستری میخواد 

دفتر اسناد رسمی سالهاست که آزمونش برگزار نمیشه ، وکالت هم بیشتر روابط بالا در محیط دادگستری میخواد&n ...

درسته. خب من رشتم انسانی نبوده,, در همین حدود اطلاع داشتم😇

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
وکالت عالیه بله ، ولی پذیرشش سخت تر از رشته های پزشکی هست ، واقعا علاقه ، استعداد و پشتکار میخواد

نه عزیزم اصلا سخت تر نیست .فقط اراده میخواد یکسال درست درس بخونی قبولی من خبر دارم که میگم 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
نه عزیزم اصلا سخت تر نیست .فقط اراده میخواد یکسال درست درس بخونی قبولی من خبر دارم که میگم  

عزیزم من ده سال تو دانشگاه حقوق خوندم و سالها تو دانشگاه های مختلف و حقوق تدریس کردم و در جریان آزمون ها و درصد پذیرششون هستم

2706