2737
2734
عنوان

امشب شوهرم بدترین حرفها رو بهم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 38378 بازدید | 391 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه هیچ جام کبود نشده اصلا

به کبودی نیست 

اگه بری حتما یه چیزی پیدا میکنن بعدشم میتونی چنتا خراش خودت ایجاد کنی 

یا اصن صبر کن دوباره این غلطو تکرار کنه مطمئنا یه جایی کبود میشه...بعد اقدام کن 

یا اینکه میتونی بری شکایت کنی و بگی که کتکم میزنه و اون مجبور میشه تعهد بده بعد دیگه اگه زد باید تاوانشو بده...مردا کلا موجودات بی صاحب رو له میکنن

2731
بحث یه روز  دو روز نیست بحث ۴ ساله که من خودمو کشتم تا این زندگی درست بشه آخرشم جای تشکر برگشت ...

خدا لعنت کنه همچین مردایی رو شوهر منم همین حرفارو زد بهم چند ماه پیش 

بادش رفته وقتی من زنش شدم حتی کار نداشت .یادش رفته چه قدر زحمت کشیدم توی این ۷ سال زندگی .

حالا چشمش به دو قرون پولش افتاده دور برداشته 

من اصلا جوابشو نمیدم خیلی وقته واگذارش کردم به خدا

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
بحث یه روز  دو روز نیست بحث ۴ ساله که من خودمو کشتم تا این زندگی درست بشه آخرشم جای تشکر برگشت ...

بگو بهتراز این بود که بالقمه حروم بزرگ بشم....همونم شکر 

خودتم همچین مااالی نیستی اگه عقده ای نبودی که اصلا داراییت به چشمت نمیومد و برات عادی بود 

ولی خب انقد بدبختی که میخای دیده بشی

2738
من بابام اگه بدونه طلاقمو میگیره

ببخشید ولی خاک توسرت پس...

اگه پدرت بالاسرته پس مرضت چیه موندی جایی که گند بکشن به شخصیتــــتتتتتتت😳😳😳😳😳

آدمی که خودشو خورد کنه لایق چیز بهتریه؟؟

باد بهاری خوندم تاپیکتو  خیلی برات ناراحتم عزیزم  از یه نظر شبیه همیم  منم دیوانه ...

فدات شم شوهرم خیلیی خوبیای دیگه داره  ولی این مورد تعصبش رو خانواده اش ک باعث میشه ب من بی احترامی کنه ارامش زندگیمونو گرفته

ببخشید ولی خاک توسرت پس... اگه پدرت بالاسرته پس مرضت چیه موندی جایی که گند بکشن به شخصیتــــتتتتتتت ...

من نمیخوام طلاق بگیرم میخوام درست کنم  زندگیمو یبار رفتم زهرچشم گرفتن ازش ولی ادم نشد ک بدتر شد  بابام گفت یبار دیگه ازاین غلطاکرد ففط طلاق  فکراتو بکن بعد بیا

2706