2733
2739
عنوان

شیوه جدید کودک ربایی😱

477 بازدید | 24 پست

⚠️ هشدار جدی به خانواده های ایرانی

شیوه جدید #کودک_ربایی در ایران که همه باید ببینند و مراقب باشند! پسر بچه هایی که خود را به شکل دختران محجبه در می آورند و در خیابان و پارک و مکان های شلوغ با جلب اعتماد کودکان آنها را می ربایند و برای فروش اعضای بدن، تحویل بالا دستی های خود می دهند!

لطفاً جدی بگیرید و اطلاع رسانی کنید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

البته این جریانش یه چیز دیگه بوده. که پلیس گرفته بودش و به طرز بی ادبانه ایی اون بچه رو جلو دوربین تحقیر کرد. درسته بزهکار بود اما کار پلبس واقعا شرم آور بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

این فیلمش خیلی وقت پیش بودپارسال بودفک کنم که پلیس بهش میگه لباساش یکی یکی درمیاره که پسرهس واینا...ولی اونموقع نگفتن کودک ربایی میکنه دقیق نمیدونم جرمش چی بودفک کنم گدایی نمیدونم اماانصافاچه بچه ای ب این اعتمادمیکنه که فقط چشماش مشخصه😄

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706