2737
2739

۲۵ روزه من و همسرم کرونا داریم از اضطراب قرنطینه دچار پانیک شدم  ..خیلی عذاب میکشم دوری ازش ...تو یه اتاق اون یه گوشه منم یه گوشه خیلی سخته انگار داریم شکنجه میشیم اون امشب لرز کرده منم هنوز سرفه و ضعف تو بدنم مونده ...خیلی دوس دارم برم کنارش اما نمیذاره خیلی دارم عذاب میکشم خسته شدم خداااا چرا تموم نمیشه 

مگه هردوتون ندارید خب چرا نمیذاره

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه هر دو کرونا ندارید

چ مشکلی هست کنار هم باشین؟😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

خواهر این دارو رو بگیر  میگن خیلی عالیه تو نی نی سایت بچه ها تاثیرشو دیده بودن ضرر نداره امتحان کن پناه بر خدا

بود که مادرش با داروی امام کاظم خوب شده
و گفته بود که از جوشان ویتامین ث استفاده کنیم و گوجه کبابی .و نخوردن ویتامین دو زینک  ونخوردن
 لبنیات .....
نمیدونم چرا بهش اعتماد کردم انگار بهم کامنتش ارامش عجیبی داد

عزیزم ته گلوت بریز و روش اصلا نباید اب یا چیز دیگری بخوری تا اثر کنه شب بخور تا چند ساعتم هیچی نخور اولش تلخه ولی بعد خوب میشه

عزیزم ویتامین د اصلا نخورید از من به شما نصیحت فقط ویتامین ث هیچ مکملی نخورید وگرنه بعد دوهفته مرضی وحشتناک میزنه بیرون سعی کنید برای رفع نیازهای بدن چیزهای طبیعی بخورید لبنیات اصلا نخورید خاکشیر بخورید زود خوب میشید

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2706