2733
2739
عنوان

جهاز بردن تو ماه محرمو صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 4418 بازدید | 146 پست
متوجه نشدم

دکوریا هم گرونن😁

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چی ارزونه اخه 😭

جون آدمیزاد😐

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
2731

مادرشوهرا خودشون دچار مشکل نیستن راحتن ما هم بعد ۱۹ماه عروسی کردیم میگف فعلا زوده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

هبچ ایرادی نداره

من بشخصه دوست نداشتم. برا همین قبل محرم وسایلمو بردم خونه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

من خودم داخل محرم عقدکردم . جهیزیتو محرم ببر ولی صفر نه. صفر سنگینه .اصلا خرافاتی نیستم ولی اینو میدونم محرم ببر

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738
اره نداریم ولی میگم که ترس انداخته به جونم

آره جشن که نداری سعی کن روزای نحس وقمر در عقرب نباشه  بعد تاسوعا وعاشورا باشه وتو صفر نباشه بنظرم بهتره چون ماه صفرنحسی داره اگرم به هر دلیلی شد حتما صدقه بده 

سلام عزیزم. ماه محرم و صفر ماه سنگینی هست. علتش هم همینه که میگن کارهای این مدلی انجام ندید کراهت داره. ولی حتی داریم اگر در قمردرعقرب هم مجبوری کاری رو انجام بدی قبلش صدقه بده و توکل به خدا کن.

و اما مساله دیگه. بین اهم و مهم معلومه که اهم اولویت داره. اگر واقعا زندگیت خیلی داره بد میگذره که هرچی زودتر بری سر خونه خودت اینکارو بکن وگرنه اینهمه که صبر کردی دوماه دیگه هم صبر کن که با شروع ربیع الاول که عزای هما اهل عالم تموم میشه بری.

بنظرم بهترین کار اینه که با همسرت صحبت کنی.

من اگر جای شما بودم صدقه میدادم و توکل میکردم و اثاث رو میبردم ولی برای شروع زندگی حتما از ماه شادی ربیع الاول شروع میکردم.

ببین چی برات بهتره بری سر خونه زندگیت حرف بشنوی یا کمی بیشر صبر کنی

اعصاب و روان خودت مهمترین ملاکه. ببین با کدوم کار (صعر تا صد رو نظر بگیر) به ارامش بیشتری میرسی.

جشن ندارین ک☹️

سلام عزیزم

ببخشی میپرسم شما با زهرا معصومی نسبتی دارین؟زهرا دوست صمیمی منه...ازطریق کانال رمانش تو تلگرام اشنا شدیم 

اومدے تا بره فصل دیوونگے...شدے آرامشـِ کل این زندگے😍😘

تقویم سعد و نحس ایام رو بخر و روزهای قمر در عقرب رو نگاه کن که جهازتو نبری و اینکه روز خوبی که نوشته نقل مکان مبارک هست همون روز جهازتو ببر

اگر خیلی حساس هستید 

یک روز خوب از تقویم نگاه کن که قبل محرم و صفر باشه و اینه و قران رو زودتر ببرید و ادامش رو توی محرم و صفر ببر 

البته صفر ماه حرام هست توی اون ماه نبری بهتره

و خدا هست ....
مادرشوهرا خودشون دچار مشکل نیستن راحتن ما هم بعد ۱۹ماه عروسی کردیم میگف فعلا زوده

دیشب میگفت محرم ببرید ولی صفر واقعا خوب نیست 

هبچ ایرادی نداره من بشخصه دوست نداشتم. برا همین قبل محرم وسایلمو بردم خونه

خب شما شرایطشو داشتی

من خونم دست مستاجر

من خودم داخل محرم عقدکردم . جهیزیتو محرم ببر ولی صفر نه. صفر سنگینه .اصلا خرافاتی نیستم ولی اینو مید ...

اره خودمم از  ماه صفر دیگه خیلی میترسم

2706