2737
2739

منظورم مادر پدر خواهر و برادره فقط.دوروربرم کسی جز من این دردو نچشیده.میخام اینجا همدرد پیدا کنم.من خواهر گلمو تو تصادف جلو چشمم از دست دادم.پریروز هم سالگردش بود دو روزه حالم بده 

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum

من دوتا از عمو هامو

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند سالش بود؟ 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
اگه آرومت میکنه تعریف کن

سال 96 داشتیم میرفتیم شمال ابجیم تازه عروس بود.قرار شد اونا با ماشین خودشون برن منو دخترم  مامانو بابا داداشم با ماشین بابام

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
2740

اگه جای من بودی وعشقت وپدرت رودرعرض ۱۰روزباهم ازدست میدادی جیکارمیکزدی.من اون روزامردم تادوسال روانم پریشون شده بود.نمیدونم چطورزنده موندم وزندگی کردم .ازخداواست آ رامش میخوام

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی

شوهرم نیومد کار داشت.اونا جلوتر از ما داشتن مرفتن رسیدیم یجایی بدجوری ترافیک بود داداشم گفت تصادفه انگار اونلحظه مامانم انگار به دلش افتاد

پسرم و بعد زایمان از دست دادم هنوز اشکام خشک نشده

الهی بمیرم جدیدا؟ 😭

من ۵ شهریور اولین سالگرد بابام هست خیلی زجر کشید یک سال تو جا افتاد و موقع مرگش تمام تنش زخم بستر بود  دلم براش تنگ شده محرم رفت محرم امسال دوباره رفتنش رو برام تازه میکنه 😭😭

گفت زود زنگ بزن نسترن .هرچقدر زنگ زدیم جواب ندادن من وداداشم پیاده شدیم دوییدیم سمت تصادف .که اونجا ابجی گلمو دیدم جیغ کشیدم اسمشو صدا زدم مردم نذاشتن برم جلو

2706