2737
2734
عزيزم تو پست اولم توضيح دادم بخون كلا رژيم من كم خوريه و شام نخوردن اصل رژيمم همينه اوايل پياده روي ...

عزیزم در مورد نون :

ما دو سه سالی هست فقط سنگک میخوریم

الان دیگه طاقت سنگک و ندارم خیلی بدم اومده 

گاهی لواش یا تافتون یا نون جو میخورم 

من پرخوری عصبی دارم 

اگه اون چیزی که میخوام و نخورم عصبی میشم 

پر خور هم نیستم 

اما میان وعده زیاد میخورم 

مثلا فکر کن ساعت ۱۰ صبحانه خوردم 

اگه چیزی تو یخچال باشه برای ناهارم طاقت نمیارم تا ۱ صبر کنم باید زودتر بخورم 

میرم با کار خودم و سرگرم میکنم ولی میره رو مخم تا نرم نخورمش اعصابم راحت نمیشه 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
عزیزم در مورد نون :  ما دو سه سالی هست فقط سنگک میخوریم الان دیگه طاقت سنگک و ندارم خیلی بدم ...

عزيزم اوايل هميشه سخته تو بعضي موارد اصلا به خودت تلقين نكن سعي كن اول از همه سايز دور كمر و شكم و ران و باس ن و بازو و مچتو اندازه بزني و بنويسي و همينطور وزنتو. بعد براي خودت هدف مشخص كني بعدشم هميشه تو خونه سبزيجات مخصوصا كاهو داشته باشي سعي كن يخچالتو يكم محدود كني مثلا غذارو طوري درست كني ازش اضافه نياد كه وسوسه بشي بخوري سيب هميشه داشته باش اب فراوان بخور ببين بايد خودت رو خودت كار كني فقط چند روز اول شدنيه من فقط با سبزيجات خودمو سير ميكردم بعد رو ترازو ميرفتم ميديدم ٢٠٠ گرمم حتي كم كردم به خودم ميگفتم حيف نيست بشيني پرخوري كني اين ٢٠٠ گرم سه روز ديگه ميشه نيم كيلو بعدش ميشه يك كيلو من با اينكارا مغزمو منحرف ميكردم خودت به خودت راحت ميتوني كمك كني. موفق باشي دوستم

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اوايل هميشه سخته تو بعضي موارد اصلا به خودت تلقين نكن سعي كن اول از همه سايز دور كمر و شكم و ر ...

مرسی مهربونم که وقت میزاری 

من قبلا رژیم سخت گرفتم ۲۰ کیلو کم کردم 

الان دیگه طاقت سبزیجات ندارم 

ولی به امید خدا میخوام دوباره شروع کنم 

تو این غذاهایی که میخوردم فیله مرغ و سالاد و لوبیا چیتی و عدسی و دوست داشتم 

باز باید با همینا شروع کنم 💜💜💜💜

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
مرسی مهربونم که وقت میزاری  من قبلا رژیم سخت گرفتم ۲۰ کیلو کم کردم   الان دیگه طاقت ...

اره عزيزم عاليه خب پس مشخصه خانم با اراده اي هستي مطمئن باش ميتوني😍اون حس خوشتيپي رو تصور كن خودش خود به خود همه چي حل ميشه😂😂😂😂😂

خداياشكرت....❤️ 
2728
اره عزيزم عاليه خب پس مشخصه خانم با اراده اي هستي مطمئن باش ميتوني😍اون حس خوشتيپي رو تصور كن خودش خ ...

😃😃😃😃

مرسی عزیزم که امیدوارم کردی 

بعععلهههه من میتوانم 💪💪💪💪

سلام چیکا عزیز

ببخشید گفتی سایز کم کردی مثلا سایز سینه ات چقدر کم شد؟؟ببخشید🥴کلی جواب بده عددشو اگه نمیخوای بگی

مثلا میشه سایز سینه رو از ۸۵ به ۷۰ تغییر داد؟؟؟؟؟بعد پوستش شل میشه؟چجوریاست؟(ترک واسم مهم نیست فقط اینکه خیلی شل نشه مثل مادربزرگا)

میشه راهنماییم کنی منم میخوام مثل شما رژیم بگیرم...کلا ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم قدم ۱۶۲ وزنم ۶۶ میخوام بشم همون ۵۶ تا ۵۸...نمیدونم چجوری کمش کنم میخوام روش شمارو امتحان کنم

بعد رون و باس ن چی اونا هم لاغر میشن؟بازو و دور مچ و ساق پا و اینا همه لاغر میشه واقعا🥺😳

اگه سایز سینه ات رو تغییر دادی میشه بگی چه ورزش هایی کردی؟؟؟؟

🥺🥺🥺🥺کمکم کن لطفا...میشه دقیق جوابمو بدی؟؟؟یعنی به ترتیب به همه ب سوالام....لطفا🥺♥️

سلام چیکا عزیز ببخشید گفتی سایز کم کردی مثلا سایز سینه ات چقدر کم شد؟؟ببخشید🥴کلی جواب بده عددشو ...

سلام عزيزم خب ببين مسلما من چون اضافه وزنم زياد بود سايز بيشتري هم كم كردم من سايز سينه ٩٥ بود الان ٨٥ شده ولي بخاطر ده كيلو نبايد انتظار داشته باشي اونقدر سايز سينت كم بشه. اره همه جام يدست لاغر شده چون بهترين ورزش پياده روي هستش كه يدست لاغر ميكنه چون تمام بدن باهم تحرك دارن.من فقط رقص و پياروي انجام دادم.

خداياشكرت....❤️ 
2738
سلام عزيزم خب ببين مسلما من چون اضافه وزنم زياد بود سايز بيشتري هم كم كردم من سايز سينه ٩٥ بود الان ...

سلام🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

عزیزم میشه بگی روزی چند ساعت یا چند دقیقه پیاده روی کردی ... پیاده رویت تند بود یا معمولی؟؟؟دقیقا چه رقصی انجام میدادی؟

ببخشید من اینقدر سوال میپرسم🥺♥️