2737
2734
انشـــاالله بتونم ،راسی من کجــــااا میتونم خودمو وزن کنم ،خودم ترازو ندارم 

تو داروخانه ها هستش عزيزم يه سكه ٢٠٠ تومني ميندازي تو دستگاه وزنتو ميگه

خداياشكرت....❤️ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام خوبین؟ 

ببخشید من دوماه رژیم خیلی سختی گرفتم اما فقط 1 کیلو کم کردم که اونم برگشت به نظر خودم و اطرافیانم من آدمی نیستم که خیلی بخورم فقط خیلی کم تحرکم و متابولیسم بدنم هم فعال و میزون نیس میشه اگه می تونید راهنماییم کنید؟ 

2740
سلام خوبین؟  ببخشید من دوماه رژیم خیلی سختی گرفتم اما فقط 1 کیلو کم کردم که اونم برگشت به نظر ...

عزيزم رژيم در كنار ورزش تاثير خيلي بيشتري داره. سعي كن كالري شماري كني چون گاهي اوقات ادم حس ميكنه در روز هيچي نخورده اما وقتي كالري حساب ميشه ميبينه اي واي چقدر زياد. سعي كن كالري شماري كني ورزش كني بستني و تنقلاتو حذف كني نون سنگك جايگزين كني برنج هفته اي يك مرتبه بخوري كاهو و سبزيجات فراوان بخوري

خداياشكرت....❤️ 

سلام اسی آفرین به ارادت 

منم رژیمم زیر نظر دکتر پهلو دارم بدم‌ میاد بلد نیستم حلقه بزنم چکنم😪

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
سلام اسی آفرین به ارادت  منم رژیمم زیر نظر دکتر پهلو دارم بدم‌ میاد بلد نیستم حلقه بزنم چکنم😪

سلام عزيزم ممنونم.يسري حركات هستش تو نت بزن براي اب كردن پهلو برات مياره اونارو انجام بده.

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم اينهمه اراده كردي خانم مطمئن باش بازم ميتوني فقط ول نكن به خودت اميد بده انگيزه بده

عزیزم بیشتر توضیح بده از رژیم هایی که گرفتی؟

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت

استارتر ماشالا به ارادت من قبل بارداری هیکلم خوب بود بعدبارداری بهم ریختم الان هشتادکیلوام باید هفتاد بشم امانمیدونم چجوری ابش کنم خسته شدم از وزنم و ازلباسای تنگ و بدشکل

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 
عزیزم بیشتر توضیح بده از رژیم هایی که گرفتی؟

عزيزم تو پست اولم توضيح دادم بخون كلا رژيم من كم خوريه و شام نخوردن اصل رژيمم همينه اوايل پياده روي هم ميرفتم الان ديگه نميشه بخاطر شرايط. تنقلات و شيريني رو تا حدممكن حذف كردم

خداياشكرت....❤️ 
استارتر ماشالا به ارادت من قبل بارداری هیکلم خوب بود بعدبارداری بهم ریختم الان هشتادکیلوام باید هفتا ...

فدات عزيزم. كم كم با شيردهي به روال سابق برميگردي يكم به خودت سخت بگير شام نخور تنقلات و شيريني نخور تا حد ممكن نون سنگك استفاده كن سبزيجات بيشتر از هرچيزي استفاده كن مطمئن باش مياد پايين وزنت

خداياشكرت....❤️ 
2706