2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر دوساله به هر روهی زدیم نشده که نشده. دکتر بردم چندتا دکتر مختلف متخصص اطفال, همشون گفتن برو با ...

اي جااانم عزيزدلم خدا حفظش كنه وروجكو😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
2728
اي جااانم عزيزدلم خدا حفظش كنه وروجكو😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

ممنونم سلامت باشید😘😘😘😘

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
بنظرتون من تو چه مدتی با روزی نیم ساعت ورزش هوازی کم و رقص میتونم 6 کیلو کم کنم؟ 

عزيزم ببين معمولا با روزي يك ساعت پياده روي تند و رژيم درست بايد ماهي ٤ كيلو كم بشه 

خداياشكرت....❤️ 

تبریک میگم‌ بابت اراده تون. واقعا به این تایپک نیاز داشتم من تنبلی تخمدان دارم و باید خیلی وزن کم کنم اما مشکلم کالری شماری هستش یعنی حوصلم نمیکشه هر قاشقی میخورم بزارم رو ترازو برا همین ولش میکنم. کاش اراده ی شما رو داشتم و میتونستم ۱۰ کیلو کم کنم حداقل

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
2740
تبریک میگم‌ بابت اراده تون. واقعا به این تایپک نیاز داشتم من تنبلی تخمدان دارم و باید خیلی وزن کم کن ...

سلام عزيزم همين كه بهش فكر ميكني يه قدم بزرگه. هر قاشقو چرا بذاري ترازو عزيزم اصلا نيازي نيست يه گرم بنويسي تو برنامه. خودش دوجور محاسبه داره هم براساس وزن خوراكي هم براساس قاشق شما ميتوني تعداد قاشقارو وارد كني. بعدشم بهونه نيااااارا خوش هيكلي دردسر داره خانم😍ده كيلو كه چيزي نيست مطمئن باش ميتوني شك نكن💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

خداياشكرت....❤️ 

عزیزم بهتون تبریک میگم.آفرین ب اراده ات.

فقط دو تا سوال داشتم.

با حذف برنج ریزش مو نگرفتین؟

وزنتون رو چطوری تثبیت کردین؟

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!

سلام عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم و باردار نمیشم و باید وزن کم کنم 80کیلو شده بودم که یه ماه رژیم گرفتم باشگاه رفتم و 6کیلو کم کردم شدم 74بعد باز رژیم ول کردم همون 74موندم تا دو سال باز دوباره تصمیم گرفتم رژیم بگیرم و شروع به رژیم کردم و تو سه ماه تقریبا ده کیلو کم کردم و شدم 64.

الان باز تصمیم دارم یه 4کیلو کم کنم و بشم 60کیلو اخه قدم 160هست و قراره یکی دو ماه دیگه میکرو کنم دوست دارم لاغر تر بشم چون اون امپول لعنتی بزنم باز چاق میشم 

الان سه ماه میخوام کم کنم نمیتونم باز تنبل شدم کاش تا وزن هدف رژیم ول نمیکردم شروع سخته لامصب هفته اول

عزیزم بهتون تبریک میگم.آفرین ب اراده ات. فقط دو تا سوال داشتم. با حذف برنج ریزش مو نگرفتین؟ وزنتو ...

سلامت باشي مهربونم. عزيزم برنج رو كامل حذف نكردم به هفته اي يك بار رسوندم اگر مهمون بودو مهموني بودم هم در حد كم نه خداروشكر ريزش مو نگرفتم. وزنمم چون هنوز بايد كم بشه فعلا تثبيت نكردمو همينطور بعضي روزا ثابته بعضي روزا رو به كم شدن. 

خداياشكرت....❤️ 
سلام عزيزم همين كه بهش فكر ميكني يه قدم بزرگه. هر قاشقو چرا بذاري ترازو عزيزم اصلا نيازي نيست يه گرم ...

شبا با عذاب وجدان میخوابم و روز کمرنگ میشه الان یک هفته میشه مانکن رو دانلود اما ترس اجازه نمیده انگاری. وعده ی صبحانه رو چی میخوردین؟ نهار و شام چی؟ یه مختصر بگین ممنون میشم

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
سلام عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم و باردار نمیشم و باید وزن کم کنم 80کیلو شده بودم که یه ماه رژیم گرف ...

عزيزم اينهمه اراده كردي خانم مطمئن باش بازم ميتوني فقط ول نكن به خودت اميد بده انگيزه بده

خداياشكرت....❤️ 
2706