2733
2734
عنوان

دلم واسه زنی که تو این مدت محمد طاها رو نگه داشته بود میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 70 پست
حتما هر شب پیشش میخوابیده حتما تو این مدت کلی چیز میز واسش خریده بودن
ای خدای بزرگ هر کسی رو که واقعا حسرت بچه داره بهش این نعمت رو عطا کن
بعضیا هم بچه دار نمیشن ولی خوب زیاد هم ناراحت نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
* نازیلا *
+2
1392/5/28 12:44 ق.ظ

ایشالا خدا پاداش کار بزرگی که کرده رو بهش بده و یه نی نی ناز به خودش بده یا یه بچه ای بیاد تو زندگیش که واقعا نیاز به سر پناه و خانواده داشته باشه نه جگر گوشه ی کس دیگه
خاک بر سر اون دزدها آخه واسه 5 میلیون آدم دنیا و آخرتش رو بر باد میده واسه 5 میلیون انسانیت رو همه چی رو زیر پا گداشتن خاک بر سرشون با همون پرایدشون 2 ماه خوب کار میکردن در میاوردن
2740
هارولین جان تو مادری نشدی نمیدونی چقد سخته من از روزی که فهمیدم وقتی به پسر7ماهم که از قضا اسمش محمدطاهاست شیر میدادم نمیدونی چه حالی بودم چقد گریم میگرفت ک فقط یه لحظه جای مامانش باشم می میردم هزار باررررررررررررررررررررررررررررر
ایشالا مادر بشی ببینی چقد جگرگوشه ت عزیزههههههههه
خدا لعنت کنه اون زن رو می خوام صد سال سیاه بچه دار نشه کثافت بی لیاقت ییعنی اصلا نخواسته یه کم تحقیق کنه این بچه از کجا اومده مگه به این سادگیه یکی یه بچه بیاره بفروشه بگه ننه باباش مردن ! نباید یه کم شک می کرد کی اینجوری بچه دار شده آخه مگه کشکه
حتما خودشم می دونسته بچه دزدیه نخواسته به روش بیاره من خودم یه پسر دارم خدا میدونه وقتی دیدم تو تلوزیون بچه بغل مادرش برگشته چقدر از خوشحالی اشک ریختمو پسرمو بوسیدم ببین اون مادر چی کشیده تو این 2 ماه فقط یک مادر میتونه درکش کنه
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
2706