2703
2553
عنوان

دلم واسه زنی که تو این مدت محمد طاها رو نگه داشته بود میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخبار شبکه 5 و شبکه یک نشون داد چقدر تو بغل مادرش اروم بود بچه خدا رو هزار مرتبه شکرررررررررررر که هم بچه هم مادرش آرامش پیدا کردن
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
2456
2714
نازیلا خانم مطمئن باش خانوادش مخصوصا مادر و پدرش خیلی خیلی بیشتر از این حرفا شاکیند تو خودتو بذار جای اون مادر وقتی یک شب تا صبح بچه ات پیشت نیست که بهش شیرتو بدی چه حالی داری دیوووووووووووووونه میشی میفهمی !اون گدای بچه دزد حتی اگه بچه رو تو باغ بهشت هم می برد و پرورش میداد بازم کار احمقانه اش توجیهی نداشت من به هیچ عنوان به هیچ عنوان این قضیه رو هضم نمی کنم و اون زن لیاقت دل سوزوندنو نداره
مگه این همه خانم نیستند که دلشون بچه می خواد اما نمیشه باید برن این کارو کنن ؟ بچه مردمو با دوزار پول از یه گدا گشنه بخرن خودشونو بزنن کوچه علی چپ !
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
وای عزیزم من اصلا منظورم این نبود ... بهتره پست من رو بخونی من کی کار گدای بچه دزد رو توجیه کردم؟؟!! چرا حرف در میارید برای ادم ؟ گفتم بهتره قضاوت نکنیم اونم نمیدونسته بچه دزدیه من خودمو هزار بار جای مامانش گذاشتم و شب و روز برای این بچه و برگشتنش دعا کردم و اشک ریختم الانم با کسی دعوا ندارم دوستم... بهتره کسیو نفرین نکنیم خدا صلاح بدونه خودش به اون خانواده هم بچه میده بالاخره اونام کار بزرگی کردن بچه رو پس دادن
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!