2737
2734
عنوان

بچه ها من ۲۶ سالم ولی فکر میکنم روحم خسته است و ۴۰ سالمه یعنی چمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربر مرد احساس خستگی احتمالا داری از زیادی فعالیت، غم آینده رو نخور خدا بزرگه تنوع بده به برنامه ...

نه تقصیر خودم دلبستن اشتباه سال پیشم اینقدر ضعیفم کرد

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2728
2738
نه تقصیر خودم دلبستن اشتباه سال پیشم اینقدر ضعیفم کرد

دل فقط به خدا واهل بیت ببند،

این پسرا یه سریشون دنبال ...

روابط بدون تعهد همینه دیگه...

از نو شروع کن 

درسات ادامه بده ، تو جواب خواستگارا سخت گیری نکن

ارزششو نداره فکرتو آزاد کن بابااا چشم بازمیکنی میبینی بهترین روزای جوونیت بخاطر هیچو پوچ هدر رفتا

بابا از طرف متنفرم الان توی اون زمان انرژیمو گرفت 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

راهی پیدا کردی به منم بگو😔😔😔 دقیقا تو این حالم

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
واقعا؟

آره تو مجردی این فکرا سراغ منم میومد 

دو صفر آخر اسم کاربریم به این خاطره که ایشالا سال ۱۴۰۰ منم‌ مادر بشم😍لطفا برا حاجت دلم و همه منتظرا یه دونه صلوات بفرستین😔
دل فقط به خدا واهل بیت ببند، این پسرا یه سریشون دنبال ... روابط بدون تعهد همینه دیگه... از نو شرو ...

بستم خیلی وقته گاهی گلایه میکنم ولی آرومم باز 

آره میدونم ولی اصلا ازدواج برام مطرح نیست 

متنفرم ! و احتمالش صفره بخوام ازدواج کنم  یا خیلی زمان لازمه ..... تا بتونم بپذیرم یک نفر میتونه خوب باشه و بتونم تحملش کنم 

بی هدف شدی احتمالا

دفتر اهداف میرم جلو نه از بی هدفی نیست از بی انگیزه بودن دارم فکر میکنم خودمو قوی کنم

2706