2737
2739
عنوان

کاش فقط ۵دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 44 پست
اخ گفتی دندوناشونو بریزی تو حلقشون

چشمای هیز و هرز شون هم در بیاری

ی ساطور هم بزنی اونجاشون

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
اگه میشد خیلی خوب میشد ولی حیف که واسه ما نمیشه(چقدر میشه!!!😂😂)

اگرم میشد رفت فک کنم هنگ کنیم ازین همه عوضی بودنشون

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم آرامشت رو حفظ کن 

فکر کن یه آقا هستی، مسئله اقتصادی و مالی، فشار کاری، دغدغه آسایش و ... چقدر ذهنت رو درگیر میکنه؟ خیلی ...

پس آستانه تحملت میاد پایین تر و سر کوچکترین مسئله بهم میریزی و با عزیزانت بحث میکنی، ممکنه صدات بره بالا، ممکنه ناراحتشون کنی و ... چرا این اتفاق میفته؟ چون زورت به حل مسائل اقتصادی نمیرسه! و تمام خشمت رو از جاهای مختلف فقط میتونی رو خانوادت پیاده کنی 

آره عزیزم، این خیلی بده ... چون مدیریت رفتار رو خیلیا یاد نگرفتن

متأسفانه الان ذهن بیشتر انسانها آشفته و نگرانه، علی الخصوص آقایون 

از راه درست و مناسب، نه بددهنی و عصبانیت، شرایط زندگیتون رو بهتر کن، شما خوشبختی و ارزشمند 🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2731
😂😂😂😂  اصلا بیا قیمه قیمه شون کنیم

حیف قیمه دلم میخاد  ببندمش ب چوب دستاشو بعد اهن داغ اول بکنم تو چشاش بعدشم اونجا

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
یکم آرامشت رو حفظ کن  فکر کن یه آقا هستی، مسئله اقتصادی و مالی، فشار کاری، دغدغه آسایش و ... چ ...

بنظر شما زنا متوجه مسائل روز نیستن؟.هستن .

همیشه هم بهشون حق میدن

ولی این مردها هستن که همیشه مدعی ان ما زن ها از زندگی چیزی نمیفهمیم

2740

انقدر دلم شکسته و ناراحتم که حالت تهوع گرفتم،

برا بچه م‌ همه کار میکنم ولی وزنش خیلی کمه چند روزه بخاطر دندوناش بی قراریش بیشتر شده امشب وزنش کرد دید وزنش از قبلم کمتر شده، دیگه با بچه بازی نکرد هی گفت بچه فلانی انقدر تپله که حد نداره بعدم گوشیش رو برداشت رفت تو اتاق خوابید

همین آدم وقتی حامله بودم میگفت اگه بچه خدایی نکرده مشکلی هم داشته باشه برام مهم نیست بچه مونه دوسش داریم، حالا امشب بخاطر وزنش و اینکه بچه یکیو دیده خیلی تپل بوده اینطوری دلمو شکست

کنار بچه م خوابیدم دارم گریه میکنم... 

ننه هاشون  ام توسرشون

خیلی احمقن، 

الان جاریم زنگ زده میگه شوهرم نیومده زنگ میزنم جواب نمیده به شوهرت بگو زنگ بزنه کجاست، 

خلاصه بحث کشید به جواب تلفن ندادناشون، میگم کسی زنگ میزنه لابد کار داره، ضروریه که زنگ میزنه جواب بدید، جواب نمیدید پیام بدید، 

خلاصه بحث کشید که اگه جواب تلفن ندی منم شاید جای ضروری بخا برم جواب ندی میرم، ننه احمقش برگشته میگه هنوز هیچ زنی به اونجا نرسیده بدون اجازه شوهرش بیرون بره، گفتم آره وقتی شوهر جواب نده زنم کاری که میخاد انجام میده، پیرخرفت  ازش متنفرم😡😡😡 یه عقایدی تو مخ پسراش جا میده که نگو این عجوزه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
انقدر دلم شکسته و ناراحتم که حالت تهوع گرفتم، برا بچه م‌ همه کار میکنم ولی وزنش خیلی کمه چند روزه ب ...

عزیزم این ک ناراحتی نداره ‌ 

بچه وزنش  باز اضافه میشه 

مهم اینه بچه سالمه خداروشکر کن 

نگران حرف مفت این مردا نباش

خیلی احمقن،  الان جاریم زنگ زده میگه شوهرم نیومده زنگ میزنم جواب نمیده به شوهرت بگو زنگ بزنه ک ...

واقعا عقایدش  پوسیده س.

نمیدونم این زمین قدیمی ها برا چی اینقدر عاشق پسراشونن  

تخم طلا میکنن اخه

2706