2737
2739
عنوان

کاش فقط ۵دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 44 پست
گیر دادی ب اونجاشا😂😂

خب همین لامصب شونه چشاشون را هرز کرده وجدانشون زا کشته غیرت شون را بالا کشیده

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا عقایدش  پوسیده س. نمیدونم این زمین قدیمی ها برا چی اینقدر عاشق پسراشونن   تخم طلا ...

دوس داشتم بزنم لهش کنم، دوس دارم یه روزی هرچی دلم بخاد بهش بگم. هی من احترام نگه میدارم این فک میکنه خیلی حرفاش قشنگن

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
عزیزم این ک ناراحتی نداره ‌  بچه وزنش  باز اضافه میشه  مهم اینه بچه سالمه خداروشکر ...

کاش مثل امضاتون همچین مادری بودم ولی دقیقا برعکسم و شبانه روزم رو به پاش گذاشتم همش دارم التماس میکنم یه ذره غذا بخوره یا بغلمه باید راه برم آروم بشه ، غذا آقاهم همیشه باید آماده باشه خونه هم مرتب باشه،

اونوقت بیان طلبکارم باشن که چرا وزن نگرفته مقایسه کنن چرا بچه فلانی انقدر تپله😔

2731
دوس داشتم بزنم لهش کنم، دوس دارم یه روزی هرچی دلم بخاد بهش بگم. هی من احترام نگه میدارم این فک میکنه ...

عزیزم بشنو و رد شو 

میدونم حرص میخوری 

ولی فایده نداره.واقعا ارزش نداره اینقدر بخودت فشار بیاری

ایشون چیزی ک هست و بوده داره ب نمایش میزاره

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
کاش مثل امضاتون همچین مادری بودم ولی دقیقا برعکسم و شبانه روزم رو به پاش گذاشتم همش دارم التماس میکن ...

عزیزم بچه ت چند سالشع؟

هرچی بیشتر ب چیزی توجه کنی اون چیزو باید فراموش کنی

غذا خورد ک خورد.نخورد شما ب کار خودت برس

ازبس دنبالش دویدی لوس شده

همسرت هم بیخیال ، مردا چی رو درک کردن اخه‌.

عزیزم بشنو و رد شو  میدونم حرص میخوری  ولی فایده نداره.واقعا ارزش نداره اینقدر بخودت فشا ...

آره واقعا

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
عزیزم بچه ت چند سالشع؟ هرچی بیشتر ب چیزی توجه کنی اون چیزو باید فراموش کنی غذا خورد ک خورد.نخورد ش ...

کوچیکه عزیزم ده ماهشه، از همون روز اول تو بیمارستان شیر نمیخورد دیگه به زور شیر خورد ذره ذره الانم غذا نمیخوره ولی بازم همه تلاشمو میکنم همش دارم یچی درست میکنم امتحان میکنم،

مردا واقعا هیچ درکی ندارن فقططط فکر خودشونن 

2740
کوچیکه عزیزم ده ماهشه، از همون روز اول تو بیمارستان شیر نمیخورد دیگه به زور شیر خورد ذره ذره الانم غ ...

عزیزم غصه نداره ک

دختر منم ۹ماهشه. سرلاک فرنی حریره اینا نمیخورد و نمیخوره

منم غذاهای محدود میزارم

عصاره براش درست کن بریز تو غذا براش

دختر منم تپل نیست 

عزیزم غصه نداره ک دختر منم ۹ماهشه. سرلاک فرنی حریره اینا نمیخورد و نمیخوره منم غذاهای محدود میزارم ...

قربونت عزیزم ممنون🌹

عصاره منظورتون گوشت تو شیشه ست؟ درست میکنم بهش میدم ، تا میاد چند گرم وزن بگیره دندوناش اذیت میکنن دوباره پس رفت میکنه

قربونت عزیزم ممنون🌹 عصاره منظورتون گوشت تو شیشه ست؟ درست میکنم بهش میدم ، تا میاد چند گرم وزن بگیر ...

اره همون .ماهیچه و...

چندتا دندون دراورده؟

دختر من ۸تا داره

اشتهاش خوبه؟؟؟

دخ

اره همون .ماهیچه و... چندتا دندون دراورده؟ دختر من ۸تا داره اشتهاش خوبه؟؟؟ دخ

نه اصلا اشتها نداره فقط باید گولش کنم یکم غذا بخوره، حتی برا شیر خوردن باید گولش کنم،

دوماه و نیم پیش ۲ تا دندون درآورده دیگه درنیورده فقط میخارونه و اذیت میشه الان بالایی ها دارن یکم پیدا میشن، ده ماهشه ۶۷۰۰ وزنشه تازه الان خوبم شده ،

ماشاالله به دخترتون عزیزم، میگم کاش اینم زودتر درمیورد کمتر اذیت میشد

نه اصلا اشتها نداره فقط باید گولش کنم یکم غذا بخوره، حتی برا شیر خوردن باید گولش کنم، دوماه و نیم پ ...

اخ اخ واسه وزنش 

حتما بدغذاس 

حداقل عزیزم شیرخشک کمکی بهش بده 

اگر شیر خودتم میدی.

اخ اخ واسه وزنش  حتما بدغذاس  حداقل عزیزم شیرخشک کمکی بهش بده  اگر شیر خودتم میدی.

کلا شیرخشکیه 🤦‍♀️ ولی کم میخوره نمیدونم چرا از همون اول اینطوری بود،

بعضی بچه ها به زور باید شیشه رو ازشون بگیریم ولی این آقا سر دو تا دندونی که درآورد حدود دو هفته با قاشق بهش شیر دادم به هیچ عنوان شیشه رو قبول نمیکرد، غذا هم که نگم به چه بدبختی بهش میدم،

وزن تولدش کم بود تا دو ماهگی داشت خوب وزن میگرفت که فتق داشت عملش کردن دیگه بچه درست وزن نگرفت کلا مورچه ای وزن میگیره، کم خونی هم داره،

تو روخدا دعا کنید خوب شه بخدا درمونده شدم  

کلا شیرخشکیه 🤦‍♀️ ولی کم میخوره نمیدونم چرا از همون اول اینطوری بود، بعضی بچه ها به زور باید شیشه ...

آخی عزیزم درکت میکنم

میدونم داری عذاب میکشی 

ولی با ناراحتی شما چیزی درست نمیشه

بهتره دنبال راه حل های مفید باشی

بعدشم گشنه ش باشه میخوره

بچه ها تو این سن میوه خیلی دوست دارن 

میوه های رنگی بده دستش

کنار سفره خودتون بزارید بخوره

من یه چی پهن میکنم برا دخترم با یه بشقاب غذا درسته خودشو کثیف میکنه ولی میخوره غذاشو.

ناراحت نباش این روزها هم میگذره ‌

2706