2733
2734

من يه چند ماهيه هر شب ياروز فرقي نداره به كسي فكر ميكنم جالب اينه كه طرفو ده ساله نديدم و يهو اومده تو ذهنم طرف اهل شهرستانمونه و دوره ازم تحقيق كردم ي جا نوشته بود كسي كه مياد تو ذهنتون بي دليل حتما داره بهت فكر ميكنه يا امواج ميفرسته ميخوام بدونم ايا درسته و ميخواد باهام ارتباط بگيره يا بيخودي درگير كردم ذهنمو خواهشن كسايي كه سردرميارن و اعتقاد دارن راهنماييم كنن

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️

ینی به هر کسی زیاد فکر کنی 😕اونم بهت فکر میکنه🤔

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم زیاد سر در نمیارم ولی خب اره منم شنیدم وقتی یهو میاد تو ذهنت حتما خیلی زیاد بهت فکر کرده و فرکانس فرستاده ... اگه اون از تله پاتی و اینا سر در میاره حتما خودش امواج فرستاده ولی احتمال خیلی زیاد داشته بهت فکر میکرده 

منم زیاد سر در نمیارم ولی خب اره منم شنیدم وقتی یهو میاد تو ذهنت حتما خیلی زیاد بهت فکر کرده و فرکان ...

بيشتر شبا مياد تو ذهنم تا جايي كه رفتم اينستاشو پيدا كردم نميدونم واقعا شايد وسواس فكريه اصا هيچوقت علاقه يا حرفي بينمون نبوده از دوازده سالگي نديدمش

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️
بيشتر شبا مياد تو ذهنم تا جايي كه رفتم اينستاشو پيدا كردم نميدونم واقعا شايد وسواس فكريه اصا هيچوقت ...

خب شاید چون اینستاشو دیدی اینقد زیاد بهش فک میکنی .

ولی خب من میگم اونم داشته بهت فکر میکرده که بعد از ده سال یهو اومده تو ذهنت