2733
2739
پس صفره صفرم نیستیاااا...🤪🤪فقط شوهر نکردی اونم ایشالا همین یکی دوساله می‌کنی ..نگران نباشه عجله نک ...

فکر نمیکنم.خواستگار که میاد انگار برای بابام اومده همش میگه نه.دانشگاهمم خواستم ادامه بدم باز گفت نه.واقعا دیگه دارم ترجیح میدم برم پیش یه روانپزشک بگم بستریم کنه ک حداقل تو این خونه نباشم اعصابم راحت باشه

من کلی مدرک گرفتم الان از بیکاری احساس پوچی دارم.یه دوره هم تو خیریه کار کردم یه مدت تو یه انجمن ادب ...

من فقط همین دوتا برام مدرک حساب میشه بقیه راستش یا ول کردم یا تنبلی کردم فقط هزینه بیخودی بود😒الان مشکلت چیه شما؟باید به خودت افتخار کنی که کلی کار انجام دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنم.خواستگار که میاد انگار برای بابام اومده همش میگه نه.دانشگاهمم خواستم ادامه بدم باز گفت نه ...

بالای منم همش میگف نهههههه..

میگم قسمت باشه جور میشه همه چی..

اونموقع زبونه بابام بسته شد انگار بعد چن ماه رضایت دادبیان خواستگاری...

خدا بخواد میشه...

من فقط همین دوتا برام مدرک حساب میشه بقیه راستش یا ول کردم یا تنبلی کردم فقط هزینه بیخودی بود😒الان ...

آدم باید به زندگیش احساس خوبی داشته باشه ک من ندارم.هر روزم مثل هم هس.گاهی ترجیح میدم صبا از تختم بلند نشم چون واقعا نمیدونم بلندشم برم کجا و چیکار کنم.کلا صب ک میشه واسه بیدار شدن دلیل ندارم

2731
اللهی ک از اینجا ب بعد زندگیت گل و بلبل باشه وعده خدا اینه ک بعد از سختی آسونیه برات دعا می کنم عزیز ...

بله درسته بعد از سختی اسانی قرار میده ممنونم عزیزم خیلی ممنون🥰😍❤

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
وای دقیقا منم تو نی نی سایت همچین حسی پیدا میکنم من 21 سالمه فعلا دانشجوام و مجرد با اینکه شرایطم خ ...

دقیقا

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2740

خیاطیم که بلدی 

من واقعا دوست دارم یاد بگیرم ولی فعلا شرایطش جور نشده 

کلی لباس های خوشگل میتونی بدوزی

شاید خسته ای یا دلت گرفته، شایدم مشکلات زیاد شدن، ولی اگه سالمی خیلی خوشبختی، مراقب خوشبختید باش❤برای منم یه صلوات بفرست 
2706