2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای دقیقا منم تو نی نی سایت همچین حسی پیدا میکنم

من 21 سالمه فعلا دانشجوام و مجرد با اینکه شرایطم خوبه حتی خواستگار هم ندارم که تو فاز ازدواج باشم. حالا تو نی نی سایت همه همسن های من بچه هم دارن😭😭😭😭

اره منم مجردم، من از من کوچیکتر متولدای ۸۰هم ازدواج کردن 😂😂

من هر چی استوری باز میکنم عکس دو نفره هس‌.یه گروه دبیرستانم داریم چند تاشون منتظر بچه دومن

2738
تو هم مجردی؟؟؟؟آقا چرا بیشتر هم سنای من ازدواج کردن و بچه دارن

ازدواج کردن و بچه آوردن جلو بودن نیست. هرچیزی باید سر موقع خودش اتفاق بیفته. تا جوونی، جوونی کنی، درس بخونی، به تفریحاتت برسی، اگه خواستی ازدواج کنی و با شوهرت از زندگی لذت ببری. بعدم اگه خواستی بچه دار بشی. اینو کسی داره بهت میگه که تا سن ۲۵ سالگی همه کاراشو با هم انجام داده و الان پشیمونه.

من هر چی میبینم هم سنام ازدواج کردن زندگی مستقل دارن بعضیاشون بچه دارن .من هنوز اختیار زندگی خودمم ن ...

ول کن بالا زندگیتو بکن

کاش جای تو بودم خوشی های مجردیمو ازدست دادم بخدا

آقا بالاسر همش باید نظارت داشته باشه تو همه چی...زندگی رو سخت میکنن بعضیا والا⁦☹️⁩⁦☹️⁩😑😑😑😑

وای دقیقا منم تو نی نی سایت همچین حسی پیدا میکنم من 21 سالمه فعلا دانشجوام و مجرد با اینکه شرایطم ب ...

من خواستگار دارم .اصلا نظرم برای کسی مهم نیس بابام خودش رد میکنه

من هر چی استوری باز میکنم عکس دو نفره هس‌.یه گروه دبیرستانم داریم چند تاشون منتظر بچه دومن

اره منم بچه های مدرسه فقط منو یه دوست خلتر از خودم مجردیم همه از دم متاهل بعضیا ک ازدواج دومن

تنها دوستم🙆 سایمه ....🥀🖤