2733
2734

24 هستم

1 ساله خونه خودمم چند سالم عقد

خونه و ماشین و اینام دارم

ماه اول اقدامم

کلی ضربه روحی خوردم و درسمو رها کردم ترم اول.اینم دستاوردمه😒

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه الان فرق کرده اوضاع بخاطرکرونا...جایی نمیشه رفت..کاری نمیشه کرد... وگرنه بیشتر لذت های من تو خو ...

قبل کرونا هم همین بود.وقتی تنها هستم و حتی یه دوستم ندارم برم کجا خوش بگذرونم

من متولد ۷۶ چهار سال ازدواج کردم بچه ندارم هنوز حس میکنم تو زندگیم جای درستی ایستادم

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2731

بسمه تعالی

24ساله

16ازدواج کردم

19مادرشدم

22سالگی طلاق گرفتم

هیچ کار مفیدی هم توزندگیم انجام ندادم

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2738
من هر چی میبینم هم سنام ازدواج کردن زندگی مستقل دارن بعضیاشون بچه دارن .من هنوز اختیار زندگی خودمم ن ...

وای شما باز سنت بیشتر من ۱۹ سالمه هم کلاسی هام اکثرا شوهر یکی هم بچه از خودم کوچیک ترم دیدم بچه داره نمیدونم واقعا اونا رفتن رو دور تند زندگی یا من رو دور کند،😂

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
وای دقیقا منم تو نی نی سایت همچین حسی پیدا میکنم من 21 سالمه فعلا دانشجوام و مجرد با اینکه شرایطم خ ...

منم ۲۱سالمه تاحالا دوبار عقد کردم😶اولین عقدم۱۵سالگی دومیش ۱۹

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40