2726
منظورت از عقب موندن چیه بچه و ازدواج؟؟ اگه ایناست نگران نباش  این اتفاق برای یکی خیلی زود اتف ...

همینجوری ادامه پیدا کنه برای من کلا اتفاق نمیفته.آدم تا جوون هس ذوق زندگی داره وقتی سنم بالا رفتم میخوام بمیرم دیگه چرا مزاحم یکی دیگه شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۴ سالمه دارایه دو دختر ۶ ساله و یه ساله

من تو ۱۴ سالگی ازدواج کردم و۱۷ سالگی مامان شدم الان که ۲۴ سالم دخترم مثله یه دوست میمونه واسم و یه دختر دیگه دارم که الان یه سالشه درسته سخت بود ولی به شیرینیش می ارزه .😙واسه سلامتیشون یه صلوات بفرستین👭😍😍

شهریور ۲۵ میشم

ازدواج کردم یه پسر ۱ سال و نیمم دارم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728
ازدواج کردن و بچه آوردن جلو بودن نیست. هرچیزی باید سر موقع خودش اتفاق بیفته. تا جوونی، جوونی کنی، در ...

والا یه ساله دسم تموم شده .کار هم پیدا نمیشه.بیکار نشستم دارم هی صب رو شب میکنم تفریحم کجا بود.همه رفیقام شوهر کردن رفتن من موندم و من.احساس افسردگی دارم 

ول کن بالا زندگیتو بکن کاش جای تو بودم خوشی های مجردیمو ازدست دادم بخدا آقا بالاسر همش باید نظارت ...

الان دقیقا چه خوشی.صب تا شب بیکار نشستم تو خونه .باز شوهرت نظارت میکنه .من کلا برام تصمیم میگیرن

والا یه ساله دسم تموم شده .کار هم پیدا نمیشه.بیکار نشستم دارم هی صب رو شب میکنم تفریحم کجا بود.همه ر ...

بنظرم از همین روزای بیکاریت هم لذت ببر. من دلم میخواد فقط یه روز برگردم به زمانی که مسئولیت هیچکس به عهده ام نبود. الان آنقدر استرس بچه هامو دارم که زندگی و خواب دیگه هیچوقت لذت قبل رو نداره. تفریح هم که هیچ. از خواب مجردی هم لذت ببر بخدا. خیییلی خوب بود...

الان دقیقا چه خوشی.صب تا شب بیکار نشستم تو خونه .باز شوهرت نظارت میکنه .من کلا برام تصمیم میگیرن

آخه الان فرق کرده اوضاع بخاطرکرونا...جایی نمیشه رفت..کاری نمیشه کرد...

وگرنه بیشتر لذت های من تو خونه پدرم  موندن.....

بنظرم از همین روزای بیکاریت هم لذت ببر. من دلم میخواد فقط یه روز برگردم به زمانی که مسئولیت هیچکس به ...

بیکاری هم تا یه جایی لذت داره از یه جایی به بعد آدم هر روز به تک تک بدبختیاش فکر میکنه.من هر شب قبل خواب فکر میکنم اگر همینجور مجرد باشم و ۶۰ سال عمر کنم دقیقا چه گلی سرم بگیرم .نه خونه دارم نه کار دارم نه هیچی .پد و مادر هم ک همیشه نیستن

دبیرستانی هستم ...ولی احساس میکنم پیرم...خیلی پیر

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2706