2733
2734
عنوان

کنکوریای نظام قدیم

227 بازدید | 41 پست

اگه کنکور میدین سال دیگه حتما این رو حمایت کنید از نظام قدیم برای 1400 اگه هم کنکور نمیدین به خاطر ما این کار رو کنید ممنون میشم 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

لطفا همگی حمایت کنید خیلی برام مهمه که حتما بذارن سال دیگه نظام قدیم رو 😢🙏❤️

حمایت کنین دو دقیقه بیشتر وقت نمیگیره دعا میکنم خدا بهترین آرزوش رو برآورده کنه هرکسی حمایت کرد.... 

https://www.farsnews.ir/my/c/16059

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

یعنی چی بزارن سال دیگه نظام قدیمو ؟

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باور کن ما به بینیشونم نیستیم اصلا این رای ها براشون مهم نیس مث تعویق

میدونم گلم حالا برای احتیاط اگه میشه این کار رو بکن... "😢تعویق آخر داشتین امسال یا ن؟ 

2738
تمدید بشه ینی سال 1400 لطفا حمایت کن 😢🙏

واااااای یعنی اگه تمدید نشه نظام قدیمی نمیتونن شرکت کنن؟؟؟؟؟

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
واااااای یعنی اگه تمدید نشه نظام قدیمی نمیتونن شرکت کنن؟؟؟؟؟

نه... ولی به احتمال زیاد میشه البته برای سال دیگست لطفا حمایت کن گلم به دوستات و اشناهم بگو حمایت کنن❤️❤️🌹🙏

من رای دادم، نظرم نوشتم

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

خدا کنه برگزار بشه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2706