2737
2739

کسی اینکارو کرده؟ 

لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری

گرد و خاک نمیگیره؟

لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زمستون ها می‌گذارم روی شوفاژ (یا بخاری) 

اگر همسرم یا مهمونی خونه باشه که مدام تردد کنه اطرافش یک پارچه توری نازک هم میندازم که خاک و مو (احتمالی) نشینه روش 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2731
مامان بزرگ من روستا همیشه انجام میده تا الان نه ما نه اونا مرضی نگرفتیم خداروشکر

عزیزم آخه من تهرانم،میتونم ببرم پشت بوم ولی هوای اینجا کجا هوای روستا کجا

2738
من زمستون ها می‌گذارم روی شوفاژ (یا بخاری)  اگر همسرم یا مهمونی خونه باشه که مدام تردد کنه اطر ...

الان میخوام میوه های تابستونی خشک کنم، مقدار زیاد

کوردی خلکی چوی

پیرانشاریم😊

ببین من الان انجیر جلو باد پنکه خشک کردم چون حیاط خواهر زادم میرفت نزاشتمشون فقط دیر تر خشک میشن

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
ما رو پشت بوم خشک میکنیم سالمیم😐 

چند روز میمونه؟ تهرانی؟

چند روز میمونه؟ تهرانی؟

ن شهرستانیم 

تو افتاب زود خشک میشه ولی اگ الودست یا خودت وسواس داری جلو کولر یا پنکه خشک کن من کلی انجیر جلو کولر خشک کردم

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

اتفاقا من امسال خیلی خشک کردم، اندازه هر سبد توری بریدم دورش و نخ رد کردم کشیدم روشون، بعد از خشک شدن یه آب میگیرم روشون میزارم آبش کشیده بشه یا موقع استفاده کردن میشورن، وای امسال آلبالوام خشک کردم عالی شده🤤🤤🤤

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
2706