2733
2739

سلام من ۴ساله ازدواج کردم همسرم ۲تا بچه داره ولی من ازدواج اولم بود از همون ابتدا شروع زندگی بچه ای شوهرم با من زندگی کردن در صورتی که چنین قراری نذاشته بودیم ولی من سعی کردم با این مسئله کنار بیام ولی شوهرم از روز اول اجازه رفتن به خونه پدرمو نمیده میگه خودش هروقت خواست منو میبره خودشم که اصلا دوست نداره باهاشون رفت و آمد کنه باید با دعوا جایی ببرمش واقعا دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دلیلشو میگه بهتون؟که چرا مخالفه؟ سعی کن اول علت یابی کنی بعد سیاست زنانه ات رو بکار بگیری اگه بخو ...

سلام. میشه لطفا به منم کمک کنید؟واقعا به وجود خانم با سیاستی مثل شما نیاز دارم. من همه کارایی که گفتینو میکنم. قبلا هم از صحبت های مشاوره ها و آقای حبشی یاد گرفتم که باید چکار هایی کرد و همه رو تا ۹۵ درصد انجام میدم خودمم خیلی مطیعش بودم ولی اون به حرف من نیست

پس خودت شناختت بهتر از منه بازم میگم فقط باید با زبون رامش کنی با دعوا و مشاجره و لجبازی و تحریم مخص ...

مثلا همیشه حرف اطرافیان براش تو اولویتن و خواسته اونا رو انجام میده. یجا که میریم مهمونی بعد از ۲ روز که من کلافه میشم و میخوام برگردم خونه گوش نمیده و حتماااا باید خمون موقعی که اون دوست داره برگردیم خونه.حرف دیگران براش ارزش بیشتری داره. با اینکه تا حالا هیییییچچچ وقت بهش دروغ نگفتمو دروغ بقیه براش رو شده ولی بازم تا من یچی میکم حرفمو باور نمیکنه و حرف دیگران را باور میکنه. نمیدونم واقعا دلیلش چیه. به خودشم گفتم میگه نه اینجوری نیست.

از نظر جنسی خیلی فعال و تنوع گذارم

خودم مطیع حرفاشم

وقتی چیزی ازش میخوام زورش نمیکنم

خیلی بهش محبت میکنم

خوشتیپم و عشوه میریزم

ینی از نظر خودم زنانگی هامو تمام برلش انجام میدم 

ولی بلزم به حرفم نیست

2728
خواهش میکنم امیدوارم به هدفت برسی

انقدر تو جمع باهام مخالفت کرده که کار ب جایی رسیده که وقتی میخوام ازش یه کار معمولی هم انجام بده(مثلا پارچ آبو از سر سفره نزدیکش بهم بده) هم میترسم بهش بگم که جلو بقیه باهام مخالفت کنه و تحقیر شم....

یبار دوبار اشکال نداره ولی این کار همیشش شده

البه شوهر مطیع که شوهر نیس... مرد واقعی باید مستقل و آزادمنش باشه... از مرد برده متنففففففرم

منم متنفرم

ولی حتی اینکه جواب سوالمم بده فکر میکنه که تحت اختیار من قرار میگیره

❄️🌬️